Witaj na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

ZUS w Bydgoszczy zatrudni osoby niepełnosprawne.

Moderatorzy: Lunea, Junior Admin

Regulamin działu
Osoby zamieszczające ogłoszenie: Przed dodaniem ogłoszenia prosimy o zapoznanie się z zasadami ich zamieszczania.
Osoby odpowiadające na ogłoszenie: Mimo starań nie jesteśmy w stanie sprawdzić wszystkich ogłoszeń zawartych w tych działach. Dlatego odpowiadając na nie należy zachować ostrożność. Jeśli odpowiedziałeś/aś na jakieś ogłoszenie i okazało się ono nieaktualne bądź inne niż wynikało to z treści ogłoszenia, prosimy o kontakt na ofon.net@gmail.com bądź z dowolną osobą z Administracji.
Avatar użytkownika
User

asia_86

Ranga

Moderator

Moderator
Posty

10891

Dołączył(a)

21 sie 2006, 15:39

Lokalizacja

Podkarpacie

ZUS w Bydgoszczy zatrudni osoby niepełnosprawne.

Postprzez asia_86 » 14 kwi 2018, 17:21

ZUS w Bydgoszczy zatrudni osoby niepełnosprawne. Znajdą się chętni?

Mariusz Jaroniewski, dyrektor Oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Bydgoszczy i Aleksandra Gierej, dyrektor Oddziału Kujawsko-Pomorskiego Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych podpisali umowę o dofinansowanie działań aktywizacyjnych w ramach programu „Stabilne zatrudnienie – osoby niepełnosprawne w administracji publicznej”. - Jest to dla nas wyjątkowy moment, ponieważ umowa ta jest pierwszą w województwie i jedną z nielicznych w kraju - powiedziała Aleksandra Gierej. - Obie ze stron liczą, że wzrośnie zainteresowanie ofertami pracy w ZUS wśród osób niepełnosprawnych.


W ramach podpisanej umowy ZUS otrzyma refundację wydatków zakupu wyposażenia stanowiska pracy dla osoby niepełnosprawnej do kwoty 10 656 zł.

Specjalne wyposażenie

Stanowisko pracy pracownika wyposaży m.in. w: biurko, fotel i podnóżek ergonomiczny, klawiaturę, mysz i podkładkę ergonomiczną, monitor wraz ze statywem (wysięgnik pod monitor), matę pod fotel komputerowy, lampkę na biurko.

- Mamy nadzieję, że program „Stabilne Zatrudnienie” pozwoli na zwiększenie zatrudnienia osób niepełnosprawnych w naszej instytucji, które często mają duży, niewykorzystany potencjał. Dla osób niepełnosprawnych zatrudnienie pozwoli zarówno na stabilną pracę jak i rozwój osobisty. Po zatrudnieniu następnej osoby złożymy kolejny wniosek o dofinansowanie w ramach programu „Stabilne zatrudnienie - dodał Mariusz Jaroniewski. - Umowa, którą podpisaliśmy jest rezultatem porozumienia o współpracy zawartego pomiędzy nami a PFRON, zarówno na szczeblu centralnym jak i lokalnym.

z: http://www.pomorska.pl/strefa-biznesu/p ... ,13092533/
" - A kim jest Wojownik Światła ?- Człowiekiem , który umie docenić , jakim cudem jest życie; który do samego końca walczy o to, w co wierzy..." (P. Coelho- Wojownik Światła).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Powered by phpBB ® | phpBB3 Style by KomiDesign