Witaj na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

Czekolada- programy i przepisy

czyli wszystko, co smaczne

Moderatorzy: tymotka, Junior Admin

User

asia_86

Ranga

Moderator

Moderator
10370

21 sie 2006, 15:39

Podkarpacie

Czekolada- programy i przepisy

Postprzez asia_86 » 23 gru 2016, 14:13

Z Czekoladą w Kuchni- program i przepisy

O programie

Już od 26 listopada, nowy program kucharza znanego z „David w Europie” Davida Gaboriaud oraz Mistrzyni Cukiernictwa Joanny Profus. Prowadzący zaprezentują tajniki kuchni z różnych zakątków świata, zdradzą tajemnice wielu słodkich składników i pokażą jak je połączyć w smaczną całość.

Przepisy na : http://www.polsat.pl/program/z-czekolada-w-kuchni/

Karme love [przepisy od Wedla] : http://karmellove.wedel.pl/#przepisy
" - A kim jest Wojownik Światła ?- Człowiekiem , który umie docenić , jakim cudem jest życie; który do samego końca walczy o to, w co wierzy..." (P. Coelho- Wojownik Światła).
no avatar
User

set

Ranga

Dobry duch

Dobry duch
14

31 sie 2015, 10:04

Imię

Bartek

Re: Czekolada- programy i przepisy

Postprzez set » 3 mar 2017, 15:14

Jeśli chodzi o Karmellove to robiłem ostatnio deser z czekoladą karmellove, śmietanką i ciasteczkami. Nie przepadam za bardzo za jasną czekoladą, ale sam desser na zdjęciu prezentował się bardzo apetycznie, tak wiec sobie pomyślałem,że co mi szkodzi spróbować. Bardzo przyjemnie się zaskoczyłem ponieważ okazał się prosty, mozna napisać,ze banalny w przygotowaniu. I jednocześnie smaczny.

Przekonałem się również do samej czekolady. Świetna jest jej wersja oryginalna, ale polecam spróbować jeszcze tę ze słonymi orzeszkami. Początkowo wydawało mi się, że takie połączenie do siebie nie pasuje. Wszystko jednak ciekawie się zgrywa.
Obrazek
no avatar
User

Mikola

Ranga

Dobry duch

Dobry duch
4

16 cze 2017, 20:22

Re: Czekolada- programy i przepisy

Postprzez Mikola » 10 lip 2017, 20:33

Ja też czytając przepis na czekoladę zastanawiałam się czy będzie smaczna. Przy opisie nie było zdjęcia stąd moje wahanie, ale zrobiłam. Wszystko szybkie i proste w przyrządzeniu, produktów też niewiele, nic nie ryzykowałam. A jak wyszło? Jutro robię następną :)