Witaj na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

Wymarzona praca dla podróżników.

Moderatorzy: asia_86, Lunea, Junior Admin

Avatar użytkownika
User

asia_86

Ranga

Moderator

Moderator
Posty

10791

Dołączył(a)

21 sie 2006, 14:39

Lokalizacja

Podkarpacie

Wymarzona praca dla podróżników.

Postprzez asia_86 » 12 mar 2018, 12:49

Wymarzona praca dla podróżników. Zwiedzasz Europę i jeszcze ci za to płacą!

Szukasz pracy związanej z podróżami? Ta oferta jest dla ciebie! Biuro Busabout poszukuje czterech osób, które wyjadą w 3-miesięczną podróż po Europie. Oprócz wynagrodzenia zapewnione jest pokrycie wszystkich kosztów wyjazdu.

Podróż po Europie przez trzy miesiące, szczególnie w sezonie letnim, nie należy do najtańszych pomysłów. A gdyby tak zwiedzać i na tym zarabiać? Teraz jest to możliwe! Biuro podróży Busabout poszukuje czterech pracowników, którym - w zamian za podróżowanie - zapewnia nie tylko pensję, ale również pokrycie wszystkich kosztów 3-miesięcznego wyjazdu!

Podróż po 47 miastach w 15 europejskich krajach

Na czterech nowych kandydatów będzie czekać bardzo dużo "pracy". W czasie trzech mieszący muszą odbyć podróż po Europie, podczas której odwiedzą 47 miast w 15 krajach Starego Kontynentu. Wyprawa rozpocznie się w stolicy Francji - Paryżu, a zakończy w Splicie (w Chorwacji). Nowi pracownicy biura Busabout zwiedzą m.in.: Rzym, Lizbonę, Amsterdam, Barcelonę, Wenecję, Budapeszt, a nawet Zakopane i Kraków.

Na czym będzie polegała praca czterech "wybrańców"? Podczas podróży po Europie muszą relacjonować swoje wojaże w mediach społecznościowych biura - na Instagramie, blogu, vlogu i na Snapchacie. Każdy z uczestników wyprawy musi specjalizować się w jednym z wyżej wymienionych rodzajów mediów społecznościowych.

W ogłoszeniu o pracę firmy Busabout zaznaczono:

- Poszukujemy osób z głowami pełnymi kreatywnych pomysłów, uzależnionych od podróży oraz przygód. Kandydaci muszą mieć też media społecznościowe w jednym palcu.

Jak aplikować na wymarzoną pracę podróżnika?

Kandydaci na stanowisko podróżnika muszą nagrać 60-sekundowy filmik w języku angielskim, w którym powiedzą kilka słów o sobie i wyjaśnią, dlaczego to właśnie oni powinni dostać tę wymarzoną pracę.

Aplikujący muszą mieć ukończone 18 lat, posiadać aktualny paszport i dysponować wolnym czasem od końca maja do września. Na zgłoszenia biuro Busabout będzie czekać do 17 kwietnia. Wyniki zostaną ogłoszone w maju.

z: http://www.radiozet.pl/Podroze-Radia-ZE ... a-to-placa
" - A kim jest Wojownik Światła ?- Człowiekiem , który umie docenić , jakim cudem jest życie; który do samego końca walczy o to, w co wierzy..." (P. Coelho- Wojownik Światła).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Powered by phpBB ® | phpBB3 Style by KomiDesign