Witaj na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

Wózek dziecięcy kontra inwalidzki .

o wszystkim, co zaskakuje, co budzi wątpliwości...

Moderatorzy: Lunea, Trurl, Junior Admin

no avatar
User

duzychlopiec

Ranga

Dobry duch

Dobry duch
4

10 maja 2017, 14:40

wielkopolska

Imię

duzychlopiec

Re: Wózek dziecięcy kontra inwalidzki .

Postprzez duzychlopiec » 11 maja 2017, 13:31

Bez sensu cała afera! Jako ON nie widziałbym problemu, by zaczekać te 20 minut na kolejny autobus i na pewno nie chciałbym, żeby ktokolwiek "dla mnie" wysiadał z pojazdu... No chyba, że to linia na której non-stop jeżdżą matki z dziećmi, ale w to wątpię.

Inna kwestia to stwierdzenie, że przez "ciężki wózek" elektryczny autobus nie może ruszyć, jest co najmniej śmieszne. Średnia waga takiego wózka, to 100-120kg, więc jest to waga równa mniej-więcej 2. dorosłych pasażerów. Biorąc pod uwagę to, że siedzi na nim osoba, możemy przyjąć, że łączna waga jest równoważna 3. dorosłych pasażerów...

A ilu pasażerów może ogólnie w autobusie jechać...(?) :lol:
User

ZGRYWUS

Ranga

Przyjaciel Forum

Przyjaciel Forum
6951

3 wrz 2011, 20:04

SZCZECIN

Imię

DARIUSZ

Postprzez ZGRYWUS » 10 maja 2018, 21:26

duzychlopiec napisał(a):Bez sensu cała afera! Jako ON nie widziałbym problemu, by zaczekać te 20 minut na kolejny autobus i na pewno nie chciałbym, żeby ktokolwiek "dla mnie" wysiadał z pojazdu... No chyba, że to linia na której non-stop jeżdżą matki z dziećmi, ale w to wątpię.

Inna kwestia to stwierdzenie, że przez "ciężki wózek" elektryczny autobus nie może ruszyć, jest co najmniej śmieszne. Średnia waga takiego wózka, to 100-120kg, więc jest to waga równa mniej-więcej 2. dorosłych pasażerów. Biorąc pod uwagę to, że siedzi na nim osoba, możemy przyjąć, że łączna waga jest równoważna 3. dorosłych pasażerów...

A ilu pasażerów może ogólnie w autobusie jechać...(?) :lol:

A co byś powiedział jeżeli w tramwaju czy autobusie są przewożone rowery? Bo ktoś wymyślił kretyński przepis że komunikacją miejską można przewozić rowery. Ja niejednokrotnie byłem świadkiem przewożenia dwóch lub trzech rowerów i w takim przypadku na wózek dziecięcy czy inwalidzki nie ma miejsca. Mnie to wkórza taki idiotyczny przepis przewożenia jednoślaďów
Praca ma swoje 3 zalety. Piątek,wypłatę i urlop
User

Mustangsc1

Ranga

Dobry duch

Dobry duch
15

10 sty 2018, 21:00

Imię

Slawek

Postprzez Mustangsc1 » 15 maja 2018, 19:59

Co to za durny przepis skoro dwa wózki dziecięce mogą jechać to, czemu nie 1 dziecięcy 1 inwalidzki? Jakby doszło do wypadku to i tak by kogoś uszkodziło i tak bez różnicy.
"Don't worry, be happy"
Poprzednia strona