Witaj na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

Wakacje z Bogiem , wczasy dla ON- 2017

Moderatorzy: asia_86, Lunea, Junior Admin

User

asia_86

Ranga

Moderator

Moderator
10333

21 sie 2006, 15:39

Podkarpacie

Wakacje z Bogiem , wczasy dla ON- 2017

Postprzez asia_86 » 13 maja 2017, 15:58

Cyrenejczyk :
- Oazy z Bogiem 2017

Kolmotywa :
- Obóz SULEJÓW 2017

Piekoszów :
- Wczaso-rekolekcje 2017

Zakon Maltański :
- Obóz letni 2017

PS Dla osób słabosłyszących i niesłyszących :

Serdecznie zapraszamy młodzież niesłyszącą i słabosłyszącą w wieku od 17 do 35 lat na rekolekcje wakacyjne do Henrykowa (ok. 50 km od Wrocławia) w terminie od 31 lipca do 5 sierpnia. Rekolekcje będą połączone z warsztatami teatralnymi, plastycznymi oraz fotograficznymi.

Całość na : https://www.facebook.com/damian.migacz. ... 7046754066
" - A kim jest Wojownik Światła ?- Człowiekiem , który umie docenić , jakim cudem jest życie; który do samego końca walczy o to, w co wierzy..." (P. Coelho- Wojownik Światła).
User

asia_86

Ranga

Moderator

Moderator
10333

21 sie 2006, 15:39

Podkarpacie

Re: Wakacje z Bogiem , wczasy dla ON- 2017

Postprzez asia_86 » 28 maja 2017, 15:02

H2O + adrenalina Junior – obóz letni dla dzieci z niepełnosprawnością ruchową

Wągrowiec – Dymaczewo Nowe 15.07-23.07.2017

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą letniego obozu sportowego dla dzieci z niepełnosprawnością ruchową. Temat przewodni obozu H2O + Adrenalina nawiązuje do sportów motorowodnych i innych sportów na wodzie, które będą głównymi formami zajęć na obozie.

Co w programie obozu???

-sporty motorowodne (narta wodna, kanapa, banan),
-spływ kajakowy,
-hipoterapia,
-zajęcia na basenie (Termy Maltańskie),
-trening rowerowy (hanbike),
-zabawy i gry drużynowe,
-elementy crossfit, survival
-imprezy integracyjne,
-2 wybrane zabiegi rehabilitacyjne dostępne w ofercie ośrodka Wielspin w Wągrowcu.

Obóz będzie składał się z dwóch etapów. I ETAP 15-20 lipiec w Ośrodku Wielspin w Wągrowcu, II ETAP 20-23 lipiec w Hotelu Szablewski w Dymaczewie Nowym.

Przewidywany koszt obozu wynosi 2490zł. Cena obejmuje zakwaterowanie + wyżywienie dla dziecka i jednego opiekuna, ubezpieczenie OC i NNW. Za dodatkową opłatą (pokrycie kosztów zakwaterowania) istnieje możliwość pobytu innych członków rodziny (opiekunów).

W tej chwili Fundacja Aktywni Bez Barier stara się o uzyskanie dofinansowania, które obniżyłyby koszt obozu.

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres biuro@aktywnibezbarier.org

całość : http://aktywnibezbarier.org/h2o-adrenal ... a-ruchowa/
" - A kim jest Wojownik Światła ?- Człowiekiem , który umie docenić , jakim cudem jest życie; który do samego końca walczy o to, w co wierzy..." (P. Coelho- Wojownik Światła).
User

piotr79

Ranga

Pisarz

Pisarz
3498

29 maja 2010, 17:34

Polska

Imię

Piotr

Re: Wakacje z Bogiem , wczasy dla ON- 2017

Postprzez piotr79 » 28 maja 2017, 17:58

Zachęcają do przeniesienia się na tamten świat, skoro to ma być z Bogiem :lol:
"Nie szata zdobi człowieka"
no avatar
User

Oskar1

Ranga

Dobry duch

Dobry duch
1

21 cze 2017, 23:03

Imię

Oskar

Poszukuję wolontariusza, opiekuna !

Postprzez Oskar1 » 21 cze 2017, 23:18

Poszukuję wolontariusza, opiekuna !
Mam na imię Oskar I mam 21 lat.
Jestem osobą niepełnosprawną poruszającą się na wózku ale potrafię też przejść kilka kroków z asekuracją. Jestem pozytywną I otwartą osobą na ludzi I nowe znajomości.Od 13 sierpniu do 27.08 rozpoczyna się obóz sportowo rehabilitacyjny na którym byłem juz trzy razy, niestety warunkiem bym mógł jechac tam kolejny raz, jest znalezienie we własnym zakresie opiekuna, który pomoze mi w funkcjonowaniu tam. Jest to bardzo ładny ośrodek połozony nad samym jeziorem z basenem I kręgielnią w hotelu. Zwracam się z apelem o pomoc ! Jeżeli byłby ktoś chętny I zainteresowany proszę o kontakt. oskarmuszynski@op.pl lub telefoniczny 505-451-292