Witaj na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

W Katowicach powstała agencja marketingowa, która zatrudnia

Moderatorzy: Marcin87, Lunea, Junior Admin

Avatar użytkownika
User

asia_86

Ranga

Moderator

Moderator
Posty

10799

Dołączył(a)

21 sie 2006, 14:39

Lokalizacja

Podkarpacie

W Katowicach powstała agencja marketingowa, która zatrudnia

Postprzez asia_86 » 11 paź 2017, 12:13

W Katowicach powstała agencja marketingowa, która zatrudnia wyłącznie osoby niepełnosprawne.

Mieszkanka Katowic wpadła na pomysł założenia agencji marketingowej, w której zatrudnione są wyłącznie osoby niepełnosprawne. Wszystko wskazuje na to, że to pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce, jeśli nie na świecie.


- Jesteśmy miejscem dedykowanym osobom niepełnosprawnym. Są firmy, które takie osoby zatrudniają. Ale my istniejmy tylko po to, by dawać zatrudnienie sparaliżowanym. Postrzegam to jako innowację społeczną i nowy sposób rozwiązywania problemów społecznych – w rozmowie z Silesion.pl mówi Majka Lipiak, założycielka nietypowej firmy.

Na liście zadań, jakimi się zajmują znajdziemy m.in. obsługę Facebooka i fanpejdży firm, pozycjonowanie strony, przygotowywanie tekstów marketingowych czy grafik dla biur podróży. Firma stara się tak tworzyć miejsca pracy i dzielić zadaniami, by pracownicy mieli możliwość wybrać się na rehabilitacje czy do lekarza.

Z "Leżę i pracuję" związany jest m.in. Artur, który przestał chodzić po niefortunnym skoku do wody, Mateusz, który podczas uprawiania Jujitsu miał wypadek czy Nikola, która cierpi na zanik mięśni i wychowuje małe dziecko.

Jak informuje Silesion.pl, za kilka dni „Leżę i pracuję” stanie się fundacją. Właścicielka planuje zatrudniać kolejne osoby niepełnosprawne. Takie, które mają jak najmniejsze szanse na znalezienie pracy.

z: http://www.pulshr.pl/rekrutacja/w-katow ... 47616.html
" - A kim jest Wojownik Światła ?- Człowiekiem , który umie docenić , jakim cudem jest życie; który do samego końca walczy o to, w co wierzy..." (P. Coelho- Wojownik Światła).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Powered by phpBB ® | phpBB3 Style by KomiDesign