Witaj na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

Samochód dla osoby niepełnosprawnej

Moderatorzy: Lunea, Junior Admin

Regulamin działu
Osoby zamieszczające ogłoszenie: Przed dodaniem ogłoszenia prosimy o zapoznanie się z zasadami ich zamieszczania.
Osoby odpowiadające na ogłoszenie: Mimo starań nie jesteśmy w stanie sprawdzić wszystkich ogłoszeń zawartych w tych działach. Dlatego odpowiadając na nie należy zachować ostrożność. Jeśli odpowiedziałeś/aś na jakieś ogłoszenie i okazało się ono nieaktualne bądź inne niż wynikało to z treści ogłoszenia, prosimy o kontakt na ofon.net@gmail.com bądź z dowolną osobą z Administracji.
no avatar
User

han.iza

Ranga

Dobry duch

Dobry duch
2

12 lis 2017, 19:03

Samochód dla osoby niepełnosprawnej

Postprzez han.iza » 27 sty 2018, 18:47

Poszukuję miejsca gdzie mogę kupić używany,przystosowany dla osoby niepełnosprawnej samochód - ktoś pomoże ? ;)
Czy trzeba szukać rozwiązania za granicą ?
User

Onufry

Ranga

Dyskutant

Dyskutant
405

23 paź 2016, 18:12

podlaskie

Imię

Zenek

Re: Samochód dla osoby niepełnosprawnej

Postprzez Onufry » 27 sty 2018, 20:41

Ja bym radził kupić nie przystosowany i przystosować w-g potrzeb. Nie piszesz jak ma być przystosowany. A przecież to sprawa indywidualna. Nawet przystosowany do tej samej dysfunkcji dla jednej osoby może nie pasować dla innej.
User

piotr79

Ranga

Pisarz

Pisarz
3777

29 maja 2010, 16:34

Polska

Imię

Piotr

Re: Samochód dla osoby niepełnosprawnej

Postprzez piotr79 » 27 sty 2018, 20:45

Poszukaj na portalach aukcyjnych w ofertach motoryzacyjnych, jest coraz więcej tego typu samochodów.

---- Dodano 27 stycznia 2018, 20:50 ----

Onufry napisał(a):Ja bym radził kupić nie przystosowany i przystosować w-g potrzeb.

Już przystosowany pewnie będzie troche tańszy.
"Nie szata zdobi człowieka"