Witaj na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

Pytania do administratorów

Komunikaty od administracji i inne ważne informacje
Forum korzysta z plików cookies - więcej informacji

Moderator: Junior Admin

User

danula55

Ranga

Dyskutant

Dyskutant
417

5 gru 2016, 23:14

berlin

Imię

danuta

Re: Pytania do administratorów

Postprzez danula55 » 16 mar 2017, 11:47

nie rozumiem dlaczego zostałam zablokowana...i nikt mi tego nie wyjaśnił....... wiem ze mam inny temperament od ludzi.....i nie jestem jakaś zdechła ryba co z prądem płynie ... tylko odważna broniąca wypowiedzi....sprawę chce skserować do prokuratury jednak nie mam odpowiedzi..jako podkładkę ..konkretne dlaczego?.........dlatego.... zostałam zablokowana....ze: .....nie chce żeby pisać do mnie..jako osoby .tylko ogólne do meritum sprawy...( fobia przed ludźmi)...a także nie lubię obgadywana...osób..........sprawę trzeba omawiać nie osobę........dlatego po raz któryś z koli proszę o odpowiedz.......ponieważ potrzebuje podkładki do prokuratora.......konkretne co mi się zarzuca...bo nie rozumiem..........myli się moja mentalność ...mam taki tok wyrażana siebie......a nie inny...ale nie wyzywam nikogo...nie obgaduje...i nie czepiam się imiennie.....i to jest ważne pisze zawsze do meritum sprawy........PROSZĘ TUTAJ LUDZI O OPINIE........CO JEST NIE TAK.....jakie to skargi maja pod moim adresem.........konkretne........
1..mentalność moja się nie podoba
2.nie lubię jak pisze się do mnie nie do meritum sprawy...( boje się ludzi)
3 .NIE ZNOSZĘ JAK SIĘ KOGOŚ OBGADUJE!!!!!
4. FORUM JEST DLA POSZKODOWANYCH NA ZDROWIU a ja jestem tego przedstawicielem..( BRAK PERCEPCJI PRZEKAZU...DO MÓZGU)...i jak się takich ludzi traktuje!!!!!!! no proszę napisać jak.?.....MUSZĄ..!!!!!.....NIE ZOSTAWIA SIĘ IM WOLNI SCI WYBORU!!!!!!!!!........muszę się podobać innym.....to jest tolerancja.? NIE...TO JEST nakaz JA MUSZE BYĆ TAKA JAK KTOŚ CHCE...NIE!!!!.......
ja mam być sobą......nie nakładać masek i się chcieć przypodobać ludziom!!!!!!.....
a z czym się spotkałam tutaj.?......muszę ..pisać ad persona ...!!!!!...to jest nacisk i manipulacja......nie jestem wolna...w wyborze...wiec....to jest straszne!!!!!!
zło istniało i będzie istnieć ,nikt tobie nie przyrzekł ze zło ciebie nie spotka ,jednak czy umiesz przemienić zło w sobie w dobro?
User

Mirmur

Ranga

Przyjaciel Forum

Przyjaciel Forum
5333

23 sie 2010, 22:04

Sagittarius ;)

Imię

M

Postprzez Mirmur » 18 mar 2017, 10:55

Jakie to typowe , nawywija nawywija , a potem jeszcze ma pretensje ... to jest straszne. Ja osobiście zgłaszałem Twoje obraźliwe wypowiedzi w stosunku do mojej osoby , a teraz co płacz i lament , a na końcu prokurator ? :lol: , kobieto ogarnij się trochę , bardzo dobrze , że masz nałożoną moderację postów. I najwyraźniej masz duży kłopot z respektowaniem miłościwie tu panujących reguł , stąd takie , a nie inne konsekwencje.
User

klansman

Ranga

Pisarz

Pisarz
1881

15 lis 2011, 16:46

Bielsko-Biała/Wadowice

Imię

Forumowy_Psychopata

Postprzez klansman » 18 mar 2017, 11:48

Do prokuratury ? Mam nadzieje że nie piszesz serio. Oni by tam ze śmiechu pod stoły powpadali.
http://www.siepomaga.pl
User

Lunea

Ranga

Moderator

Moderator
3097

14 sty 2014, 14:38

Tu i tam

Postprzez Lunea » 18 mar 2017, 15:32

Droga Danulo55
Nie ma co prosić ludzi o opinię ponieważ, rejestrując się na OFON znaczyłaś że, zapoznałaś się i akceptujesz regulamin tego forum.
Regulamin, obowiązuje każdego, bez względu na rodzaj czy stopień niepełnosprawności.
Ty ten regulamin, wielokrotnie łamałaś nie zważając na liczne upomnienia i ostrzeżenia. Wiedziałaś też że, brak reakcji z Twojej strony, będzie miało konsekwencję, jak nałożenie kary Administracyjnej.

OFON jest forum dyskusyjnym, gdzie ludzie dyskutują nie tylko piszą merytorycznie ale, piszą też do konkretnych osób w odpowiedzi na ich posty.
TY SAMA, wielokrotnie zwracałaś się do innych użytkowników ad persona, więc Twoje pretensję o formę zwracania się do Ciebie, są bezzasadne.

Nikt też nikogo nie obgaduje, a dyskusja i wyrażanie opinii o osobach publicznych czy postaciach religijnych, NIE SĄ OBGADYWANIEM.

Wymagasz dla siebie szczególnego traktowania i oskarżasz Nas o brak tolerancji.
A jak sama traktujesz innych użytkowników?
Mogę z pełnym przekonaniem napisać że, forumowicze wykazali się w stosunku do Ciebie, ogromnym taktem, szacunkiem i cierpliwością, czego nie można powiedzieć o Twoich wypowiedziach do nich, nie bez powodu masz nałożoną moderację postów.
Powinnaś zastanowić się raczej nad własnym zachowaniem w stosunku do innych. Wielokrotnie wstrzymałaś spory, kłótnie i obrażałaś userów, którzy nie zgadzali się z twoim tokiem myślenia.

Na koniec, doprawdy jeśli nie podobają Ci się zasady panujące na forum, nikt Cię nie przymusza do korzystania z niego.

Złamane przez Ciebie punkty regulaminu:
A.2.
A.8.a.
A.8.b.
A.8.f.
A.8.k.
A.9.
B.1.
D.1.
D.2.
D.4.
D.10.
D.13.

Mam nadzieję że, po raz kolejny zostały rozwiane Twoje wątpliwości i już wiesz, dlaczego została nałożona na Ciebie kara.
Ostatnio edytowano 20 mar 2017, 15:52 przez Lunea, łącznie edytowano 1 raz
Każdy zapytany człowiek, o cechę charakteru jaką ceni najbardziej u drugiego człowieka, odpowiada - szczerość. A kiedy ludziom mówi się prawdę, to się obrażają.
User

misiu100

Ranga

Junior Admin

Junior Admin
6507

4 maja 2007, 09:35

Postprzez misiu100 » 18 mar 2017, 18:27

Dziękuję Lunea za mądre wytłumaczenie.

Proszę już o zakończenie tutejszej dyskusji na ten temat. W przypadku jakichś uwag/wątpliwości związanych z tym tematem - proszę pisać do mnie na PW. To miejsce nie służy na dalsze sprzeczki, etc.

Danula55 - W przypadku kiedy masz jakieś zapytania/z czymś się nie zgadzasz, etc.-napisz do mnie na PW konkretną wiadomość.
misiu
User

danula55

Ranga

Dyskutant

Dyskutant
417

5 gru 2016, 23:14

berlin

Imię

danuta

Postprzez danula55 » 19 mar 2017, 22:28

proszę jeszcze raz o wytłumaczalnie tych punktów bo ja ich nie rozumiem...i mam prawo ich nie rozumieć.......nie rozumiem......co wolo pisać co nie wolno..kiedy jest podżeganie do awantury a kiedy nie......jeżeli pisze się do meritum sprawy......i co w ogóle można pisać z a co nie......BO JA TEGO NIE KAPUJE........NIE ROZUMIEM......naprawdę nie wiem o co w tym wszystkich chodzi.....
zło istniało i będzie istnieć ,nikt tobie nie przyrzekł ze zło ciebie nie spotka ,jednak czy umiesz przemienić zło w sobie w dobro?
User

Niepokorna

Ranga

Administrator Główny

Administrator Główny
6027

27 cze 2006, 11:33

Imię

Ewa

Postprzez Niepokorna » 20 mar 2017, 15:40

Danuto, wszystkie niezrozumiałe i trudne dla Ciebie słowa możesz zrozumieć z pomocą tej strony: http://sjp.pwn.pl/
W górnej części strony jest pole do wpisania niezrozumiałego słowa, następnie wystarczy wcisnąć enter na klawiaturze i znaleźć potrzebną definicję.
Polub OFON.net na Facebooku! https://www.facebook.com/OFON.net
User

Karaoke

Ranga

Przyjaciel Forum

Przyjaciel Forum
11348

18 maja 2011, 16:10

Warszawa

Imię

Monika

Postprzez Karaoke » 7 cze 2017, 01:48

Czy ktoś wreszcie zbanuje tego - member11107.html - wciąż wkleja niestosowne tematy. Już dzisiaj raz zgłaszałam usunięcie a on swoje.
i znowu patrzę na świat przez różowe okulary
User

misiu100

Ranga

Junior Admin

Junior Admin
6507

4 maja 2007, 09:35

Postprzez misiu100 » 7 cze 2017, 08:22

Dziękuję za uwagę, spojrzę dzisiaj na to i zajmę się tym.
misiu
User

Onufry

Ranga

Mile widziany

Mile widziany
261

23 paź 2016, 19:12

podlaskie

Imię

Zenek

Postprzez Onufry » 7 cze 2017, 11:46

Proponuję z zasady banować jeśli cały post jest w języku obcym. Jeśli są wstawki lub cytaty to co innego.
User

Karaoke

Ranga

Przyjaciel Forum

Przyjaciel Forum
11348

18 maja 2011, 16:10

Warszawa

Imię

Monika

Postprzez Karaoke » 7 cze 2017, 23:07

Czy ja mam problem z moim kompem czy też nastąpiły na portalu jakieś zmiany - nie mogę wkleić fotki rośliny !
i znowu patrzę na świat przez różowe okulary
User

Femme

Ranga

Przyjaciel Forum

Przyjaciel Forum
5134

10 sie 2009, 22:59

lubuskie

Imię

K

Postprzez Femme » 8 cze 2017, 14:59

Moniko pozwolę sobie odpowiedzieć na Twoje pytanie, otóż przed chwilką wkleiłam zdjęcie zwierzaka i nie miałam z tym żadnych problemów.
Daj­cie żyć po swo­jemu grzeszne­mu, a i świętym żyć będzie przyjemnie.
- Jacek Kaczmarski
User

wojsmol

Ranga

Administrator Główny

Administrator Główny
754

27 cze 2006, 17:23

Warszawa

Imię

Wojciech

Postprzez wojsmol » 8 cze 2017, 18:48

Karaoke Czy przy próbie umieszczenia zdjęcia pojawia się jakiś komunikat?
Poprzednia strona