Witaj na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

Praca magisterska - nadzieja na sukces, kompetencje

Piszesz pracę magisterską i szukasz chętnych do wypełnienia ankiet? Napisz o tym w tym dziale.

Moderatorzy: Lunea, Junior Admin

no avatar
User

magdalukasik3

Ranga

Dobry duch

Dobry duch
2

23 sie 2017, 19:11

Imię

Magdalena

Praca magisterska - nadzieja na sukces, kompetencje

Postprzez magdalukasik3 » 23 sie 2017, 19:21

Witam serdecznie :)
Mam na imię Magda, jestem studentką V roku psychologii i prowadzę badanie do pracy magisterskiej dotyczące nadziei na sukces, kompetencji społecznych i religijności u studentów z niepełnosprawnością. Badanie składa się z 3 części (kwestionariuszy samoopisowych). Jego wypełnienie nie powinno zająć więcej jak 30 minut. Zachęcam do wzięcia udziału w badaniu i pięknie dziękuję wszystkim zainteresowanym :) Oto link do badania: [url]profitest.pl/s/11506/ajgkY4roFO1Z0l9j[/url]
no avatar
User

magdalukasik3

Ranga

Dobry duch

Dobry duch
2

23 sie 2017, 19:11

Imię

Magdalena

Re: Praca magisterska - nadzieja na sukces, kompetencje

Postprzez magdalukasik3 » 6 wrz 2017, 14:54

Po raz kolejny błagam wszystkich, którzy mają możliwość wypełnienia mojej ankiety. Zebrałam niestety zdecydowanie za mało wyników, które nie pozwalają mi na zakończenie badań. Proszę o udostępnianie testu znajomym, którzy mogą go wypełnić. I oczywiście - pięknie dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi poprzez wypełnienie ankiety :) :)
User

klansman

Ranga

Pisarz

Pisarz
2013

15 lis 2011, 15:46

Bielsko-Biała/Wadowice

Imię

Forumowy_Psychopata

Postprzez klansman » 6 wrz 2017, 14:56

Za dużo się tych ankiet tu pojawia i już się nie chce tego wypełniać.
http://www.siepomaga.pl
no avatar
User

Przesada

Ranga

Częsty bywalec

Częsty bywalec
154

14 sie 2015, 16:15

Imię

Kasia

Postprzez Przesada » 6 wrz 2017, 16:27

Zasadniczo staram się pomagać i często wypełmiam tego typu ankiety. Ale 30 minut to zdecydowanie za długo. No i nie ukrywam ,że temat religijności nie wydaje mnie się interesujący....
User

piotr79

Ranga

Pisarz

Pisarz
3716

29 maja 2010, 16:34

Polska

Imię

Piotr

Postprzez piotr79 » 6 wrz 2017, 16:57

Coś nie działa, ciągle wyskakuje "błąd"
"Nie szata zdobi człowieka"
User

asia_86

Ranga

Moderator

Moderator
10608

21 sie 2006, 14:39

Podkarpacie

Postprzez asia_86 » 14 lis 2017, 18:06

Link do tej ankiety- profitest.pl/s/11506/ajgkY4roFO1Z0l9j Niestety trzeba skopiować i wkleić w okno przeglądarki..
" - A kim jest Wojownik Światła ?- Człowiekiem , który umie docenić , jakim cudem jest życie; który do samego końca walczy o to, w co wierzy..." (P. Coelho- Wojownik Światła).
User

Onufry

Ranga

Przyjaciel od serca

Przyjaciel od serca
370

23 paź 2016, 18:12

podlaskie

Imię

Zenek

Postprzez Onufry » 14 lis 2017, 21:19

Nie lubię ankiet. Ale wypełniłem, bo lubię pomagać i wzięłaś mnie na litość. Ale mam kilka uwag.
1). Niektóre pytania nie są jasne. Jak ma odpowiedzieć na pytanie czy przebiegnie 1 km były sportowiec, ale obecnie amputowany? Kiedyś biegał, czy teraz przebiegnie?
2). W takich ankietach ludzie piszą jakimi chcieli by być, a nie jakimi są. I robią to często bezwiednie, a Ty wyciągniesz fałszywe wnioski.
3). Ankieta nie może być długa. Ludzie nie mają czasu i chęci na wypełnianie tasiemców.
4). Wklejaj takie linki, które się otwierają bezpośrednio w tekście. A potem sprawdzaj czy się otwierają. Gdyby nie Asia też by mi się nie chciało kombinować jak otworzyć.