Witaj na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

Potrzebuję podjazdu, by działać

Dział z informacjami o zbiórce pieniędzy z 1%. Zobacz, komu możesz pomóc, oddając swój 1% z podatku!

Moderatorzy: Lunea, Junior Admin

User

asia_86

Ranga

Moderator

Moderator
10577

21 sie 2006, 14:39

Podkarpacie

Postprzez asia_86 » 16 paź 2017, 10:42

Dzień dobry,

nazywam się Maciej Piekarz mam 31 lat oraz mnóstwo entuzjazmu, by podejmować każdy dzień, traktując go, jak najcenniejszy dar, mimo konieczności poruszania się na wózku. Życie i optymizm od zawsze były (i nadal są) moją największą pasją pomimo niepełnosprawności motorycznej od urodzenia, powstałej w wyniku zaniedbań okołoporodowych. Od pierwszych lat swojego istnienia łamię konwenanse, ukazując, iż niepełnosprawność fizyczna w gruncie rzeczy, nie jest żadną przeszkodą w realizowaniu planów i ścieżki kariery. Uczęszczając do szkoły na różnych etapach kształcenia byłem ambitny, gdyż zdawałem sobie sprawę, iż w przyszłości mogę konkurować wyłącznie wiedzą i chartem ducha. Upór, determinacja i wiara we własne siły, pozwoliły mi uzyskać tytuł licencjata, a później magistra z wynikiem bardzo dobrym. Wysiłki te zostały nagrodzone i od ponad 6 lat jestem osobą aktywną zawodowo. Chcąc pomagać innym założyłem fundację FAWON, aby również inni uwierzyli w swoją niezależność. Projekt pochłonął blisko połowę moich oszczędności w ciągu 2 lat funkcjonowania.

całość : https://pomagam.pl/podjazd

To zweryfikowana osoba.Znam Maćka już kilkanaście lat :). Gdyby ktoś zechciał można wpłacać (liczy się każdy grosz) lub udostępniać apel.
" - A kim jest Wojownik Światła ?- Człowiekiem , który umie docenić , jakim cudem jest życie; który do samego końca walczy o to, w co wierzy..." (P. Coelho- Wojownik Światła).