Witaj na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

Poszukuję sponsora

Moderatorzy: Lunea, Junior Admin

Regulamin działu
Osoby zamieszczające ogłoszenie: Przed dodaniem ogłoszenia prosimy o zapoznanie się z zasadami ich zamieszczania.
Osoby odpowiadające na ogłoszenie: Mimo starań nie jesteśmy w stanie sprawdzić wszystkich ogłoszeń zawartych w tych działach. Dlatego odpowiadając na nie należy zachować ostrożność. Jeśli odpowiedziałeś/aś na jakieś ogłoszenie i okazało się ono nieaktualne bądź inne niż wynikało to z treści ogłoszenia, prosimy o kontakt na ofon.net@gmail.com bądź z dowolną osobą z Administracji.
User

adamczytacz

Ranga

Częsty bywalec

Częsty bywalec
145

19 maja 2017, 17:41

Imię

adam

Poszukuję sponsora

Postprzez adamczytacz » 26 sty 2018, 19:36

Poszukuję sponsora do wydania tomiku wiersza. Jest wydawca, są wiersze - brak pieniędzy. Macie pomysły?
User

adamczytacz

Ranga

Częsty bywalec

Częsty bywalec
145

Imię

adam

Re: Poszukuję sponsora

Postprzez adamczytacz » 16 lut 2018, 13:09

Mam już prawie tysiąc. Pomożecie?
User

adamczytacz

Ranga

Częsty bywalec

Częsty bywalec
145

Imię

adam

Postprzez adamczytacz » 28 lut 2018, 13:48

Zbieram na tomik wierszy. Oto link https://wspieram.to/a
User

Julia

Ranga

Pisarz

Pisarz
2016

7 wrz 2014, 21:23

Postprzez Julia » 1 mar 2018, 14:23

Adamie, sponsora to czarno widze, w dzisiejszych czasach ludzie gloduja, choruja i na to nie ma pieniedzy. Jakkolwiek przeczytalam ten link co podajesz i jestem prawie pewna, ze Twoje zdolnosci literackie, pasja i realizacje literackie w przeszlosci pozwola Ci spokojnie zarobic i uskladac na ten tomik. Myslales o tym oraz o tym jakie masz opcje?
When you judge someone, you don't define that person, you define yourself.
Jesli wydajesz o kimś osąd, to tak naprawde nie opisujesz natury tej osoby, lecz opisujesz siebie.
User

adamczytacz

Ranga

Częsty bywalec

Częsty bywalec
145

Imię

adam

Postprzez adamczytacz » 1 mar 2018, 20:47

Szukam może nie tyle sponsora, jak ludzi którzy wpłacą choćby jak najmniejszą kwotę na podany link w poprzednim poście. Nawet złotówka się liczy. Tak jak Jurek Owsiak do puszek WOŚP Wiem, że kolega zebrał jakąś dużą kwotę, ale ja szukam dalej. Bo chcę jak najwięcej zebrać ( nie żebrać).

Wiem, że ludzie głodują i sami nie mają, ale - będę to uparcie powtarzać - nawet złotówka, dwa złote to wpłata godna ... wpłaty.
User

Julia

Ranga

Pisarz

Pisarz
2016

7 wrz 2014, 21:23

Postprzez Julia » 1 mar 2018, 21:57

Ty mnie chyba zle zrozumiales, nie chcialam powiedziec, ze zebrzesz. Chcialam powiedziec, ze z takim CV jakie masz w linku to masz duze mozliwosci, zeby te pieniadze zebrac o wiele szybciej zarabiajac je wlasnym talentem artystycznym.
When you judge someone, you don't define that person, you define yourself.
Jesli wydajesz o kimś osąd, to tak naprawde nie opisujesz natury tej osoby, lecz opisujesz siebie.
User

adamczytacz

Ranga

Częsty bywalec

Częsty bywalec
145

Imię

adam

Postprzez adamczytacz » 2 mar 2018, 00:01

To taka gra słów Julio, zebrać - żebrać.

A kto z forumowiczów wpłaci?