Witaj na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania

Moderatorzy: Lunea, Junior Admin

Regulamin działu
Osoby zamieszczające ogłoszenie: Przed dodaniem ogłoszenia prosimy o zapoznanie się z zasadami ich zamieszczania.
Osoby odpowiadające na ogłoszenie: Mimo starań nie jesteśmy w stanie sprawdzić wszystkich ogłoszeń zawartych w tych działach. Dlatego odpowiadając na nie należy zachować ostrożność. Jeśli odpowiedziałeś/aś na jakieś ogłoszenie i okazało się ono nieaktualne bądź inne niż wynikało to z treści ogłoszenia, prosimy o kontakt na ofon.net@gmail.com bądź z dowolną osobą z Administracji.
no avatar
User

piotr.podemski

Ranga

Dobry duch

Dobry duch
71

13 lis 2016, 12:46

Imię

Piotr

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania

Postprzez piotr.podemski » 29 sty 2017, 12:17

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała jako kierowca, pasażer, pieszy, rowerzysta? Straciłeś w wypadku bliską osobę? Miałeś wypadek przy pracy? Od teraz są specjaliści, którzy pomogą Ci w krótkim czasie, bez żadnych opłat wstępnych uzyskać najwyższe odszkodowanie .Kontakt pier19800@interia.pl
no avatar
User

Sonka

Ranga

Pisarz

Pisarz
503

3 lis 2010, 16:06

Imię

Sonka

Re: Pomoc w uzyskaniu odszkodowania

Postprzez Sonka » 29 sty 2017, 12:19

piotr.podemski napisał(a):W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała jako kierowca, pasażer, pieszy, rowerzysta? Straciłeś w wypadku bliską osobę? Miałeś wypadek przy pracy? Od teraz są specjaliści, którzy pomogą Ci w krótkim czasie, bez żadnych opłat wstępnych uzyskać najwyższe odszkodowanie .Kontakt pier19800@interia.pl

Ile procent bierzecie od wyegzekwowanej kwoty?

Nie pisz bzdur, nie ma nic za darmo!
User

klansman

Ranga

Pisarz

Pisarz
1837

15 lis 2011, 16:46

Bielsko-Biała/Wadowice

Imię

Forumowy_Psychopata

Postprzez klansman » 30 sty 2017, 10:55

Sonka napisał(a):
piotr.podemski napisał(a):W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała jako kierowca, pasażer, pieszy, rowerzysta? Straciłeś w wypadku bliską osobę? Miałeś wypadek przy pracy? Od teraz są specjaliści, którzy pomogą Ci w krótkim czasie, bez żadnych opłat wstępnych uzyskać najwyższe odszkodowanie .Kontakt pier19800@interia.pl

Ile procent bierzecie od wyegzekwowanej kwoty?

Nie pisz bzdur, nie ma nic za darmo!

Nie ma opłat wstępnych. Pracowałem w centrum odszkodowań jako agent. Przedstawiasz agentowi swój problem i dopiero jak centrum skalkuluje szanse na wygraną podpisujesz umowe a w nim jest zawarty procent od wygranej dla agencji.
http://www.siepomaga.pl
no avatar
User

Sonka

Ranga

Pisarz

Pisarz
503

Imię

Sonka

Postprzez Sonka » 30 sty 2017, 14:51

Polecam od razu - adwokata. Taniej. Firma i tak zleca prawnikowi, któremu płaci, reszta dla niej. Prawnik weźmie 10 %, firma 20%. Gdzie tu zysk dla klienta?
Też wiem, jak to działa.
User

klansman

Ranga

Pisarz

Pisarz
1837

15 lis 2011, 16:46

Bielsko-Biała/Wadowice

Imię

Forumowy_Psychopata

Postprzez klansman » 30 sty 2017, 15:15

Sonka napisał(a):Polecam od razu - adwokata. Taniej. Firma i tak zleca prawnikowi, któremu płaci, reszta dla niej. Prawnik weźmie 10 %, firma 20%. Gdzie tu zysk dla klienta?
Też wiem, jak to działa.

Skoro tak uważasz że wyjdzie taniej to jak najbardziej. Od siebie powiem że nie będzie taniej.
http://www.siepomaga.pl
no avatar
User

Sonka

Ranga

Pisarz

Pisarz
503

Imię

Sonka

Postprzez Sonka » 30 sty 2017, 17:20

klansman napisał(a):
Sonka napisał(a):Od siebie powiem że nie będzie taniej.

Może Autor posta wyjaśni nam, napisze więcej?
Zapraszamy Cię, Autorze, do wypowiedzi....
no avatar
User

jokana

Ranga

Dobry duch

Dobry duch
3

27 wrz 2011, 23:57

Imię

Joasia

Postprzez jokana » 8 mar 2017, 12:39

Ja jestem niepełnosprawnym radcą prawnym. Jakby ktoś faktycznie miał problem z odszkodowaniem to chętnie poprowadzę sprawę przed Zakładami Ubezpieczeń czy Sądem. To moja praca, więc nie za darmo, ale na pewno taniej niż inny prawnik. Jakby coś to możecie napisać na jokanaa@gmail.com.
no avatar
User

Sonka

Ranga

Pisarz

Pisarz
503

Imię

Sonka

Postprzez Sonka » 8 mar 2017, 15:09

jokana napisał(a):Ja jestem niepełnosprawnym radcą prawnym. Jakby ktoś faktycznie miał problem z odszkodowaniem to chętnie poprowadzę sprawę przed Zakładami Ubezpieczeń czy Sądem. To moja praca, więc nie za darmo, ale na pewno taniej niż inny prawnik. Jakby coś to możecie napisać na jokanaa@gmail.com.

I taka wypowiedź mi się podoba.
Jasna, rzeczowa, konkretna.

Powodzenia!
no avatar
User

Agnieszka77

Ranga

Dobry duch

Dobry duch
3

24 lut 2017, 15:51

Imię

Agnieszka

Postprzez Agnieszka77 » 17 maja 2017, 10:02

Skoro już pojawił się temat pomocy prawnej, z której warto skorzystać, to chciałabym napisać o pani adwokat, która pomogła mi odzyskać odszkodowanie. To jest pani Justyna Węgrzynowicz-Cichońska. Wiem, że taka opinia jak moja jest dla niej na wagę złota, więc chętnie przekazuję dalej, bo naprawdę bardzo mi pomogła.
User

bodzio2

Ranga

Pisarz

Pisarz
11659

21 wrz 2011, 12:57

Opolskie

Imię

Bogdan

Postprzez bodzio2 » 17 maja 2017, 13:54

Agnieszka77 napisał(a):Skoro już pojawił się temat pomocy prawnej, z której warto skorzystać, to chciałabym napisać o pani adwokat, która pomogła mi odzyskać odszkodowanie.

Możesz po krótce opisać czego dotyczyła ta sprawa bez podawania wrażliwych danych, może ktoś akurat takiej sytuacji doznał, i obecnie potrzebuje pomocy.
Obrazek
no avatar
User

Sonka

Ranga

Pisarz

Pisarz
503

Imię

Sonka