Witaj na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

Ogarnij to śmiechem- 4 Listopada 2017 Poznań

Moderatorzy: Lunea, Junior Admin

User

asia_86

Ranga

Moderator

Moderator
10608

21 sie 2006, 14:39

Podkarpacie

Ogarnij to śmiechem- 4 Listopada 2017 Poznań

Postprzez asia_86 » 27 paź 2017, 12:14

Lubisz się śmiać?
A może masz już dość, bo życie daje Ci w kość?

Ogarnij to śmiechem.

Przyjdź 4 listopada o godz. 18 do Nowej Gazowni w Poznaniu i zobacz jak robią to inni. Gwarantujemy co najmniej 120 minut bólu brzucha od śmiechu i wiadra łez z tego samego powodu.

Jak śmiać się z samego siebie lub swoich problemów pokaże Ci niepełnosprawny stand-uper Jacek Noch. Jak sam mówi o sobie "Choroba śmiała się ze mnie, teraz ja śmieje się z niej... i tak już zostanie dopóki siły mi na to pozwolą". Jacek będzie pierwszy raz w Poznaniu, więc pokażmy mu, że też umiemy się śmiać i ogarniać to śmiechem.

Do pociągu uśmiechu węgla dorzuci Damian Kubik, który razem z Jackiem przyjedzie ze śląska.

Na deser nasza wisienka na torcie (a w zasadzie 4) czyli Orkiestra Prowincjonalna, która wniesie trochę rozrywki w wymiarze muzycznym. Bo radość może wywołać również muzyka. Sam przyjdź i zobacz. Darmowe bilety (tak, tak zupełnie za free) dostępne na www.ogarnijtosmiechem.evenea.pl

Chcesz przyjść większą grupą osób zgłoś to do nas bezpośrednio bo ilość miejsc jest ograniczona. Jeśli poruszasz się na wózku, tym bardziej zapraszamy. Specjalnie dla wózkowiczów impreza zorganizowana jest w miejscu bez barier. Kto pierwszy ten lepszy. Nie bądź gorszy i nawet jak masz już dość to nie płacz tylko ogarnij to śmiechem razem z nami i pobierz swój darmowy bilet już dziś na www.ogarnijtosmiechem.evenea.pl

Wydarzenie objęte zostało Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Poznania.

Plakat : https://ogarnijtosmiechem.evenea.pl/
" - A kim jest Wojownik Światła ?- Człowiekiem , który umie docenić , jakim cudem jest życie; który do samego końca walczy o to, w co wierzy..." (P. Coelho- Wojownik Światła).