Witaj na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

Obgadywanie

Moderator: Moderator

User

ZGRYWUS

Ranga

Przyjaciel Forum

Przyjaciel Forum
6951

3 wrz 2011, 20:04

SZCZECIN

Imię

DARIUSZ

Re: Obgadywanie

Postprzez ZGRYWUS » 10 lut 2013, 22:20

Karaoke napisał(a):Iwona - nie sądzisz że Twój wpis to tzw. musztarda po obiedzie ?
Mariola prosiła przecież o zamknięcie tematu.

Monia zgadzam się z tobą.
Praca ma swoje 3 zalety. Piątek,wypłatę i urlop
no avatar
User

Villemka

Ranga

Pisarz

Pisarz
4394

31 mar 2010, 17:25

Postprzez Villemka » 11 lut 2013, 08:37

Iwona napisał(a):Mariolka nie jest fajne obgadywanie czy to na forum,czy w realnym świecie.Ja mówię zawsze,że lepsza prawda w oczy,ale prawda.Strasznie nie lubię wytykania palcami i obśmiewania za plecami.Choć podobno jest takie przysłowie,że jeżeli o Tobie mówią, to jeszcze żyjesz!No ale nie,to jest nie miłe.
Uciekaj z tamtego forum,usuwaj konto i trzymaj się tu z nami.Tu jest rodzinna atmosfera i myślę,że wszyscy dobrze się tu czują:-).

kochana,mnie tam już od listopada nie ma,tak więc temat nieaktualny.ponownie proszę o zamknięcie tego tematu
User

ewa161op034

Ranga

Pisarz

Pisarz
1747

27 sie 2009, 09:47

JO80TM

Imię

Ewa

Postprzez ewa161op034 » 11 lut 2013, 10:59

A ja myślę, że hipotetycznie: Jak ktoś obgaduję przy Tobie kogoś, to za Twoimi plecami obgada Ciebie z tym, kogo obgaduje przy Tobie (...)
"Smutek mam we krwi!"
no avatar
User

Villemka

Ranga

Pisarz

Pisarz
4394

31 mar 2010, 17:25

Postprzez Villemka » 11 lut 2013, 11:01

:lol: bardzo fajnie to napisałaś Ewuniu.podoba mi się,i myślę że masz całkowicie rację :wink:
Poprzednia strona