Witaj na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

O wózku - Blumil

Moderatorzy: Lunea, tymotka, Junior Admin

User

asia_86

Ranga

Moderator

Moderator
10899

21 sie 2006, 15:39

Podkarpacie

O wózku - Blumil

Postprzez asia_86 » 8 maja 2018, 13:10

"Sprzedał dobrze prosperujące studio fitness w centrum Warszawy, by zaoferować osobom z niepełnosprawnością wózek, którym można przemieszczać się po różnych nawierzchniach. Teraz chce to umożliwić także dzieciom. Co planuje Miłosz Krawczyk, biznesmen, konstruktor, założyciel i właściciel firmy Blumil?

- Pierwszy wózek wyprodukowałem z myślą o sobie. Po prostu potrzebowałem urządzenia, które pozwoliłoby poruszać się po różnym terenie i nie byłoby zbyt wielkie. Niestety, na polskim rynku nie było wówczas takich produktów – mówi Miłosz Krawczyk, konstruktor i przedsiębiorca. – Dlatego zdecydowałem się stworzyć taki wózek. Mam szczęście, że mój przyjaciel jest utalentowany technicznie i wspólnymi siłami skonstruowaliśmy pierwszego Blumila – wózek, od którego nazwę wzięła założona przeze mnie firma."

całość na: http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/652190
" - A kim jest Wojownik Światła ?- Człowiekiem , który umie docenić , jakim cudem jest życie; który do samego końca walczy o to, w co wierzy..." (P. Coelho- Wojownik Światła).
User

Onufry

Ranga

Dyskutant

Dyskutant
446

23 paź 2016, 19:12

podlaskie

Imię

Zenek

Re: O wózku - Blumil

Postprzez Onufry » 8 maja 2018, 18:05

Może i porusza się po różnych nawierzchniach ale nie bardzo nierównych. Przy tak małych kołach to niemożliwe. Ale niewątpliwie ma trochę zalet w porównaniu do zwykłego wózka elektrycznego. To sprawa priorytetów. Nie da się zrobić wózka, który miał by jednocześnie koła małe lub duże na życzenie i był by jednocześnie lekki i ciężki.