Witamy na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nowości Nowości dla Ogólnopolskie Forum Osób Niepełnosprawnych (OFON)

Mapa strony Ogólnopolskie Forum Osób Niepełnosprawnych (OFON) » Dział : Ogólnopolskie Forum Osób Niepełnosprawnych (OFON)

Tutaj poznasz przyjaciół, porozmawiasz, znajdziesz poradę i pomoc.

[ Liczba wątków: 8102 Przejdź na stronę 1 ... 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589 ... 811

Wiadomość
 Tytuł: Konkursy na OFONie - tak czy nie?
PostNapisane: 5 maja 2009, 11:16 
Kochani, mam do Was pytanie - czy chcielibyście, aby na OFONie były konkursy? Mamy kilka w planach, ale najpierw chciałabym się dowiedzieć jak Wy to widzicie. Czy na forum powinny być konkursy? W jakich najchętniej bralibyście udział?
Oczywiście mam na myśli konkursy z nagrodami :)

Czytaj więcej : Konkursy na OFONie - tak czy nie? | Wyświetlone : 1935 | Odpowiedzi : 41 | Dział : Dział usprawnień

Tytuł: dodatkowy metraż
PostNapisane: 3 maja 2009, 07:32 
Witam,

mam pytanie - czy inwalidzie naeży się dodatkowy metraż? Gdzie szukać takich informacji?

pozdrawiam Adam poeta :?:

Czytaj więcej : dodatkowy metraż | Wyświetlone : 1554 | Odpowiedzi : 22 | Dział : Rok 2009

Tytuł: Zakaz wjazdu
PostNapisane: 3 maja 2009, 02:13 
Elektrycznym wózkom inwalidzkim mówimy NIE - w Zielonej Górze niepełnosprawni na takich wózkach autobusem nie pojadą. Decyzję podjęli radni - na prośbę miejskiego przewoźnika. Podobno niepełnosprawni są niebezpieczni dla innych. Aż trudno uwierzyć. Więc dla tych, którzy nie wierzą, MZK zorganizuje specjalną prezentację. Żeby uwierzyli.
Więcej informacji oraz źródło: www.tvn24.pl/28377,1598359,0,1,zakaz-wj ... omosc.html

Co o tym sądzicie? Czy władze Zielonej Góry mają rację?
Ja podzielę się swoim zdaniem później

Czytaj więcej : Zakaz wjazdu | Wyświetlone : 526 | Odpowiedzi : 8 | Dział : Rok 2009

Tytuł: Czy można korzystać z więcej niż jednego programu PFRON?
PostNapisane: 2 maja 2009, 17:46 
Mam pytanie: Czy ktoś z Was dostał pieniądze na komputer i jednocześnie miał finansowane studia i dojazdy? :oops: Pytam bo mam orzeczenie już parę lat a nigdy nie korzystałem Z żadnych dofinansowań :cool: . Akurat zacząłem studia licencjackie. Możecie mi opisać jak takie dofinansowania(np. na komputer) wyglądają od naszej strony? Na czym to polega.

Czytaj więcej : Czy można korzystać z więcej niż jednego programu PFRON? | Wyświetlone : 1084 | Odpowiedzi : 9 | Dział : Programy PFRON

Tytuł: pomoc inwalidzie
PostNapisane: 2 maja 2009, 14:26 
do wszystkich ktorzy posiadaja informacje na temat sfinansowania przebudowy mieszkania ... Mam znajomego ktory jest bez nog i porusza sie na wózku jest on osoba samotna i nie ma mozliwosci samodzielnie "wychodzic"z domu ,bardzo prosze o informacje gdzie mozemy sie zwrocic czy jest ktos kto moze pomoc temu człowiekowi?????tj. mój e-mail izabelapilarek@interia.eu

Czytaj więcej : pomoc inwalidzie | Wyświetlone : 409 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Rok 2009

Tytuł: Coś dla śpiewających: młodzieży i dorosłych
PostNapisane: 29 kwi 2009, 13:34 
Kozienickie Centrum Kultury, Rekreacji i Sportu im. B. Klimczuka w Kozienicach (woj.mazowieckie) zaprasza serdecznie wszystkie osoby pasjonujące się śpiewem i muzyką do wzięcia udziału w V Ogólnopolskich Prezentacjach Artystycznych Osób Niepełnosprawnych -”Szukamy Siebie”.
W 2009r. ,prezentacje odbywać się będą w naszym mieście w dniach:-4-5 lipca ( a nie jak poprzednie edycje we wrześniu) w Amfiteatrze KCKRiS przy ul.
Bohaterów Studzianek 30.
Warunkiem udziału jest nagranie jednej piosenki na odpowiednim nośniku (CD, mp3, audio-wideo) i przesłanie ...

Czytaj więcej : Coś dla śpiewających: młodzieży i dorosłych | Wyświetlone : 248 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Rok 2009

Tytuł: Punkty Poradnictwa dla Osób Niepełnosprawnych i Centra Pracy
PostNapisane: 28 kwi 2009, 09:22 
PUNKTY PORADNICTWA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
BEZPŁATNE DORADZTWO ZAWODOWE I PSYCHOLOGICZNE ORAZ
SZKOLENIA Z ZAKRESU UMIEJĘTNOŚCI PSYCHOLOGICZNYCH
DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

DORADZTWO ZAWODOWE I PSYCHOLOGICZNE

Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych w Oddziałach w całej Polsce zaprasza osoby niepełnosprawne (pracujące i bezrobotne) na bezpłatne poradnictwo zawodowe i psychologiczne.
Osoby niepełnosprawne, które zgłoszą się na spotkanie z psychologiem, będą miały okazję rozpoznać swój potencjał, wyznaczyć dalszą ścieżkę rozwoju zawodowego i osobistego, a także otrzymać wsparcie psychologiczne.
Na ...

Czytaj więcej : Punkty Poradnictwa dla Osób Niepełnosprawnych i Centra Pracy | Wyświetlone : 760 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Niepełnosprawni a praca

Tytuł: Pierwszy w Polsce jacht przystosowany dla niepełnosprawnych.
PostNapisane: 27 kwi 2009, 16:07 
Witam
W Giżycku niebawem zostanie zwodowany pierwszy w Polsce jacht motorowy (spacerowy) dostosowany do samodzielnej, jednoosobowej obsługi przez osobę poruszającą się na wózku.

Pomysłodawcą i projektantem jednostki jest Pan Dariusz Galanty - żeglarz i motorowodniak z Giżycka, od 11-tu lat na wózku. Szczegóły i fotorelacja z wodowania znajdą się tu
http://forum.mazury.info.pl/viewtopic.php?t=618.

W imieniu Pana Dariusza zapraszam wszystkich na uroczyste wodowanie (dokładny termin podany będzie na w/w stronie). Osoby zainteresowane tematem - będą miały okazję osobiście ...

Czytaj więcej : Pierwszy w Polsce jacht przystosowany dla niepełnosprawnych. | Wyświetlone : 529 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Rok 2009

Tytuł: Ciekawe forum
PostNapisane: 27 kwi 2009, 15:52 
Kochani, czy znacie jakieś ciekawe forum (oprócz naszego oczywiście) :wink: , na którym możnaby z ciekawymi ludźmi porozmawiać na różne interesujące tematy?
Pytam, bo chciałabym się gdzies jeszcze zapisać, ale nie wiem.
Mam prosbę, jesli będziecie polecać jakieś forum, to scharakteryzujcie je?

Dziekuje i pozdrawiam serdecznie!!

Czytaj więcej : Ciekawe forum | Wyświetlone : 1166 | Odpowiedzi : 20 | Dział : Rok 2009

Tytuł: Wedkarstwo
PostNapisane: 27 kwi 2009, 14:15 
Czy ktos jeszcze wedkuje w naszym gronie? Chyba nie jestem jedyna osoba, pochwalcie sie gdzie lowicie i jaka metoda...

Czytaj więcej : Wedkarstwo | Wyświetlone : 535 | Odpowiedzi : 16 | Dział : Rok 2009

[ Liczba wątków: 8102 Przejdź na stronę 1 ... 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589 ... 811

Ostatni 10 aktywny temat

Rok 2009

Brak nowych postów Prośba
Zobacz najnowszy post
Brak nowych postów Szukam Porady - czy warto podchodzić do matury?
Zobacz najnowszy post

Rok 2010

Brak nowych postów Udźwiękowione artykuły i newsy na OFON
Zobacz najnowszy post
Brak nowych postów Proszę o pomoc w ocenie mojej niepełnosprawności.
Zobacz najnowszy post
Brak nowych postów TEATR, MUZEUM, KONCERT - przystosowany
Zobacz najnowszy post
Brak nowych postów Zaproszenie dla lubiącej śpiewać niepełnosprawnej młodzieży.
Zobacz najnowszy post

Warto wiedzieć

Brak nowych postów Weź sprawy w swoje ręce-zbierz 1% podatku na własne potrzeby
Zobacz najnowszy post

Bezpieczny komputer

Brak nowych postów Wersja OEM czy pełna
Zobacz najnowszy post
Brak nowych postów Uwaga na Home Antivirus 2010
Zobacz najnowszy post

Przydatne strony dla ON

Brak nowych postów Zintegrowani
Zobacz najnowszy post

Zaloguj

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zapamiętaj mnie  

Statystyki

Statystyki

Liczba postów: 306087 | Liczba wątków: 9921 | Liczba użytkowników: 6900

Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów

Znajdziesz nas równieź na portalach społecznościowych!
Profil OFON.net na Facebooku! Profil OFON.net na Naszej Klasie!