Witamy na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nowości Nowości dla Ogólnopolskie Forum Osób Niepełnosprawnych (OFON)

Mapa strony Ogólnopolskie Forum Osób Niepełnosprawnych (OFON) » Dział : Ogólnopolskie Forum Osób Niepełnosprawnych (OFON)

Tutaj poznasz przyjaciół, porozmawiasz, znajdziesz poradę i pomoc.

[ Liczba wątków: 8244 Przejdź na stronę 1 ... 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589 ... 825

Wiadomość
 Tytuł: Winda
PostNapisane: 1 lip 2009, 14:24 
Dla tych którzy tak jak ja mają problem z wyjściem z domu przedstawiam ciekawą stronę internetową niepełnosprawnego mężczyzny, który sam zrobił sobie windę :
www.winda-niepelnosprawnego.cba.pl

Czytaj więcej : Winda | Wyświetlone : 700 | Odpowiedzi : 7 | Dział : Przydatne strony dla ON

Tytuł: koperta
PostNapisane: 30 cze 2009, 14:52 
KOPERTA

Konkurs prozatorski; trzy opowiadania o dowolnej tematyce … Wysłać na podany adres, godło z adresem … pitu, pitu, znana procedura.
Miałem już dwie, całkiem zgrabne, odpowiadające mojemu temperamentowi, opowieści, może banalne i w treści, i w formie, lecz cóż, to tylko lokalny konkurs, nie eliminacje do nagrody Nobla.
Tylko …. Potrzebne jest trzecie opowiadanie … Tylko …
Ale gdzie ono jest? ….
Kurczaki! Nie ma, nie ma, nie ma …
Kurczaki, niech to będzie ...

Czytaj więcej : koperta | Wyświetlone : 330 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Nasza twórczość

Tytuł: Koncert Faith no more Praga 17.08.09
PostNapisane: 30 cze 2009, 10:21 
Koncert Faith no more Praga 17.08.09

Kto jedzie ??

Czytaj więcej : Koncert Faith no more Praga 17.08.09 | Wyświetlone : 182 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Rok 2009

Tytuł: Robimy jakiś wyjazd nad morze lub mazury??
PostNapisane: 30 cze 2009, 10:18 
Robimy jakiś wyjazd nad morze lub mazury pod namiot ?? Kto chętny ??

Czytaj więcej : Robimy jakiś wyjazd nad morze lub mazury?? | Wyświetlone : 330 | Odpowiedzi : 12 | Dział : Rok 2009

Tytuł: opowiadanie
PostNapisane: 29 cze 2009, 16:34 
NIEPEŁNOSPRAWNA W OGRÓDKU PIWNYM

Do ogródka piwnego można było wejść bezpośrednio z ulicy, prowadziły doń trzy-cztery schodki. Ogródek był dumą naszego osiedla, i ciekawostką dla przyjezdnych, którzy mogli wprost z przystanku autobusowego przejść doń; tak mała odległość dzieliły oba strategiczne punkty naszej sadyby.
Chcę opowiedzieć krótką historię z wiązaną z owym ogródkiem …
Było ich trzech. Trzech kumpli z osiedla. Rozmawiali o wszystkim, czyli o piłce nożnej, o komputerach, o kobietach. Rudobrody właśnie powiedział:
-Kupiłem ...

Czytaj więcej : opowiadanie | Wyświetlone : 121 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Nasza twórczość

Tytuł: opowiadanie
PostNapisane: 29 cze 2009, 15:55 
Szpital. Oddział rehabilitacyjny.
W męskim pokoju trzeba wyróżnić pana Stanislawa i pana Tadeusza. Pan Stanisław ma 57 lat, lubi rysować i jezdzi na wózku. Pan Tomasz ma 40 lat, wygląda na 30, chodzi przy lasce.
Dziewczyna miała smutne spojrzenie - z nikim nie rozmawiała - w damskim pokoju było przecież dość tematów do rozmów. Zajęcia rehabilitacyjne wypełniala w godzinach przedpołudniowych, po obiedzie odpoczywała, czytała jakąś książkę - czasami wychodziła na miasto.

W soboty i w ...

Czytaj więcej : opowiadanie | Wyświetlone : 167 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Nasza twórczość

Tytuł: Wypadek samolotu po Małopolskim Pikniku Lotniczym.
PostNapisane: 29 cze 2009, 11:07 
Wypadek samolotu po Małopolskim Pikniku Lotniczym. Nie żyje pilot

Jedna osoba zginęła, a trzy zostały ranne w wypadku awionetki Cessna 172, która w niedzielę spadła w Parku 1000-lecia na osiedlu Oświecenia w Krakowie. Śmiertelna ofiara wypadku to najprawdopodobniej pilot. Trzy ranne osoby trafiły do szpitali im. Rydygiera oraz im. Żeromskiego w Krakowie.

Dwóch z trzech pasażerów ma poważne poparzenia. Jeden 40 procent powierzchni ciała, drugi prawie 80. Mężczyźni trafili do szpitala Rydygiera. Ich stan lekarze ...

Czytaj więcej : Wypadek samolotu po Małopolskim Pikniku Lotniczym. | Wyświetlone : 205 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Rok 2009

Tytuł: Renta?ZasiłekCokolwiek?
PostNapisane: 29 cze 2009, 10:21 
Dzień dobry.Mam jedno pytanie,ale muszę pokrótce opisać swoją sytuację.Mam 38 lat i wieku 19 lat została mi amputowana noga po wypadku.Wtedy nie byłem ubezpieczony,a byłem już pełnoletni więc renta mi się nie należała ,a poza tym krótko po wypadku miałem mozliwość podjęcia pracy w handlu i pracowałem przez jakiś okres czasu.Teraz od kilku lat pozostaje bez pracy i w związku z tym mam pytanie.Czy mógłbym się starać o jakąś rentę , socjalną lub inną ? ...

Czytaj więcej : Renta?ZasiłekCokolwiek? | Wyświetlone : 584 | Odpowiedzi : 17 | Dział : Rok 2009

Tytuł: AMATORSKIE FILMIKI
PostNapisane: 28 cze 2009, 17:48 
Przedstawiam edytowany przeze mnie filmik , który powstał z nudów podczas mojego pobytu Instytucie Kardiologii Anin gdzie leżałem na badaniach . Do jego produkcji wykorzystałem zwykłe zdjęcia ściągnięte z ogólnodostępnej strony instytutu Kardiologii , a także mp3 , wygrzebane z czeluści twardego dysku mojego laptopka. Bodźcem do jego powstania była nuda .Do tworzenia takich filmików wystarczy , jedynie prosty program do edycji filmów i trochę pomysłowości . Drugi film zrobił małżonek mojej siostrzenicy , (pojawiającej ...

Czytaj więcej : AMATORSKIE FILMIKI | Wyświetlone : 200 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Nasza twórczość

Tytuł: Ojciec i jego syn - Dick and Rick Hoyt
PostNapisane: 28 cze 2009, 15:23 
Dick i Rick Hoyt znani jako Team Hoyt:

http://www.youtube.com/watch?v=flRvsO8m_KI
Uwagę wystawił moderator: Marcin87
niedziałający link został usunięty

Tłumaczenie do pierwszego filmiku:

Upośledzenie Ricka jest spowodowane brakiem dopływu tlenu do mózgu podczas porodu (jego szyja była owinięta pępowiną). Lekarze stwierdzili, że Rick nie będzie w stanie nigdy robić nic pożytecznego - będzie warzywem. Zasugerowali jego rodzicom aby oddali go do “odpowiedniej” instytucji i zapomnieli o nim. Rodzice stwierdzili jednak, że tak się nie stanie ...

Czytaj więcej : Ojciec i jego syn - Dick and Rick Hoyt | Wyświetlone : 335 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Rok 2009

[ Liczba wątków: 8244 Przejdź na stronę 1 ... 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589 ... 825

Ostatni 10 aktywny temat

Nasze blogi i strony internetowe

Brak nowych postów moja prezentacja
Zobacz najnowszy post

Rok 2010

Brak nowych postów Brzydzę się nim..
Zobacz najnowszy post
Brak nowych postów Zapraszam na blog i forum
Zobacz najnowszy post
Brak nowych postów Moje podejście do życia ( wydzielone )
Zobacz najnowszy post

Problemy i troski dnia codziennego

Brak nowych postów wiara w siebie
Zobacz najnowszy post

Turystyka

Brak nowych postów Kto byl zagranica
Zobacz najnowszy post

Matka Natura

Brak nowych postów Endoproteza stawu łokciowego
Zobacz najnowszy post

Nasza twórczość

Brak nowych postów Takie sobie kawałki
Zobacz najnowszy post

Motoryzacja

Brak nowych postów Pojazd trzykołowy zabudowany spalinowy- jest coś takiego ?
Zobacz najnowszy post

Kontrowersyjne

Brak nowych postów Podzielność uwagi.
Zobacz najnowszy post

Zaloguj

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zapamiętaj mnie  

Statystyki

Statystyki

Liczba postów: 308268 | Liczba wątków: 10076 | Liczba użytkowników: 6958

Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów

Znajdziesz nas równieź na portalach społecznościowych!
Profil OFON.net na Facebooku! Profil OFON.net na Naszej Klasie!