Witamy na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

Strefa czasowa: UTC + 1

Nowości Nowości dla Ogólnopolskie Forum Osób Niepełnosprawnych (OFON)

Mapa strony Ogólnopolskie Forum Osób Niepełnosprawnych (OFON) » Dział : Ogólnopolskie Forum Osób Niepełnosprawnych (OFON)

Tutaj poznasz przyjaciół, porozmawiasz, znajdziesz poradę i pomoc.

[ Liczba wątków: 8320 Przejdź na stronę 1 ... 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589 ... 832

Wiadomość
 Tytuł: Trolle na forum
PostNapisane: 2 sie 2009, 20:59 
Stało się. Trafił nam się bardzo upierdliwy człowiek, określany mianem godnym jego zachowania. W związku z tym, postanowiłam założyć ten temat, abyście wiedzieli
(jeżeli oczywiście ktoś się jeszcze z tym nie spotkał), kim są trolle i jaki mają cel w byciu na forum.
Wykaz podstawowych cech trolla można znaleźć w Wikipedii ( wiem, wiem ), nie zawaham się ich tutaj użyć:
* bezgraniczne podporządkowanie się jakiejś idei i bronienie jej do końca,
* nieumiejętność przyznania ...

Czytaj więcej : Trolle na forum | Wyświetlone : 2717 | Odpowiedzi : 39 | Dział : KOMUNIKATY OD ADMINISTRACJI

Tytuł: imiona w wierszykach z humorkiem
PostNapisane: 2 sie 2009, 17:46 
Jak znacie jakieś fajne wierszyki o swoim imieniu może tu je zaprezentujemy ,niestety sama nie pisze mogę tylko cytować to co inni już napisali :lol: . A może ktoś sam coś napisze
:roll:
Kobieta to delikatna istota ,
A najdelikatniejsze mają na imie- Dorota.
W Dorocie jest spokj i cisza.
Kto nie wierzyz ,niech sie dyskretnie przypatrzy
Jakiejś znajomej ...

Czytaj więcej : imiona w wierszykach z humorkiem | Wyświetlone : 196 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Rozrywka

Tytuł: ZLOTY!!!
PostNapisane: 2 sie 2009, 00:23 
Ponieważ wszystkie tematy dotyczące zlotów zostały zamknięte postanowiłam stworzyć nowy, jako że nadarzyła się dzisiaj okazja spotkania z kochanymi dziewczynami Syrgą i Aggąxx, a taże jej sympatycznym mężem :)
Nie jestem w stanie opisać emocji związanych z dzisiejszym dniem. Po prostu Kocham Was, jesteście wielcy :*
Zdjęcia na pewno będą... w sumie tak dobrze się bawiliśmy, że o zdjęciach ...

Czytaj więcej : ZLOTY!!! | Wyświetlone : 14688 | Odpowiedzi : 334 | Dział : Luźne tematy

Tytuł: Ulubieni autorzy
PostNapisane: 1 sie 2009, 13:53 
A jakiego macie ulubionego autora ??

Grochola
Terakowska
Wojciechowska
Durczok
Dul
Cook
Emanuel -Erick Smith
Kowszewicz
Bebe More Campbell

Czytaj więcej : Ulubieni autorzy | Wyświetlone : 114 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Rok 2009

Tytuł: Książki, które nas NIE zachwyciły
PostNapisane: 1 sie 2009, 13:08 
Skoro mamy temat z ksiazkami "jednym tchem", to moze tu sie podzielimy tytulami,ktore do nas nie trafily i w pewien sposob nas nudzily.

Nie moge sie zmusic do przeczytania "Sto lat samotnosc" i "Mistrz i Malgorzata", kiedys kupe lat temu kupilam w ładnej oprawie razem z gazeta bodajze wyborcza i do dnia dzisiejszego nie przeczytalam,zaczelam tylko kilka stron i jakos do mnie nie przemawiaja.

Rowniez doszlam do polowy tylko w:
Krzyzacy
Chlopi
Quo vadis
Moje ...

Czytaj więcej : Książki, które nas NIE zachwyciły | Wyświetlone : 339 | Odpowiedzi : 7 | Dział : Rok 2009

Tytuł: jestesmy razem na grilu
PostNapisane: 1 sie 2009, 13:02 
kochani jest piekna pgoda,takze wieczorowa,pora na grila w towarzystwie czy to rodzinnym,czy przyjaciol
prosze was podzielcie sie wrazeniami z grilowania w ogolnym temacie kulinarnym i nie tylko
grilopozdrowka od stasia

-------------------------------------------------
jestem tam gdzie moje serce dla Ciebie :pije: :przytul:

Czytaj więcej : jestesmy razem na grilu | Wyświetlone : 433 | Odpowiedzi : 16 | Dział : Kulinaria

Tytuł: Walka o dziecko - pierwszy taki przypadek w Polsce!!!
PostNapisane: 31 lip 2009, 18:12 
Kobieta, która za pieniądze wypożyczyła swój brzuch i urodziła dziecko obcych ludzi, zamierza przed sądem walczyć o prawo do opieki nad chłopcem. To pierwszy taki przypadek w Polsce - informuje "Dziennik".

32-letnia mieszkanka Łodzi rok temu podpisała umowę z bezdzietną parą z Warszawy. Poznała małżeństwo przez agencję, która pośredniczy w kojarzeniu matek zastępczych z ludźmi pragnącymi dziecka. Za 30 tys. zł zgodziła się wynająć swój brzuch i urodzić dziecko.

Wszystko wydawało się proste, jednak w ...

Czytaj więcej : Walka o dziecko - pierwszy taki przypadek w Polsce!!! | Wyświetlone : 604 | Odpowiedzi : 19 | Dział : Rok 2009

Tytuł: Brawurowa ucieczka 7-latka z kościoła
PostNapisane: 31 lip 2009, 11:53 
7-letni chłopiec z mormońskiej wioski Palin City w USA uciekł z kościoła samochodem rodziców. Mimo policyjnego pościgu, udało się go zatrzymać dopiero, gdy wybiegł z auta i schował się w stodole.
Zobacz ucieczkę 7-latka w Onet.tv

Pirat drogowy pędził przez miasteczko, nic sobie nie robił ze znaków stop i co chwila zmieniał pas jezdni. Miał poważne trudności z zapanowaniem nad autem, ponieważ nie mógł dosięgnąć pedałów.

Jak się okazało, 7-latek zabrał dodge'a intrepid rodziców, bo ...

Czytaj więcej : Brawurowa ucieczka 7-latka z kościoła | Wyświetlone : 306 | Odpowiedzi : 8 | Dział : Rok 2009

Tytuł: O Karcie Krewniaka
PostNapisane: 31 lip 2009, 10:41 
Karta Identyfikacyjna Grupy Krwi Krewniaka

Krewniacy i DIAGNOSTYKA zapraszają do skorzystania z oferty Karty Identyfikacyjnej Grupy Krwi Krewniaka.

Czym jest Karta Identyfikacyjna Grupy Krwi?

Karta Identyfikacyjna Grupy Krwi jest dokumentem wiarygodnie poświadczającym grupę krwi jej posiadacza. Wzór karty jest zgodny z przepisami prawa i posiada akceptację Instytutu Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie. Karta zastępuje dawny wpis grupy krwi do dowodu osobistego.

Karta Identyfikacyjna Grupy Krwi Krewniaka ma format typowej karty kredytowej, również jest wykonana z ...

Czytaj więcej : O Karcie Krewniaka | Wyświetlone : 400 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Matka Natura

Tytuł: jaka lubicie muzykę
PostNapisane: 30 lip 2009, 17:56 
piszcie tutaj jaką lubicie muzykę.Ja lubię rocka,hard rocka.Moje ulubione zespoły to kombi,feel,queen.A jakie wy lubicie zespoły

Czytaj więcej : jaka lubicie muzykę | Wyświetlone : 177 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Rok 2009

[ Liczba wątków: 8320 Przejdź na stronę 1 ... 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589 ... 832

Ostatni 10 aktywny temat

Niepełnosprawni a praca

Brak nowych postów Rośnie chęć do szkoleń
Zobacz najnowszy post
Brak nowych postów Jak z działacza stać się biznesmenem
Zobacz najnowszy post
Brak nowych postów Sztuka szukania pracy
Zobacz najnowszy post

Przydatne strony dla ON

Brak nowych postów wyborybezbarier
Zobacz najnowszy post

Bariery

Brak nowych postów Na świecie
Zobacz najnowszy post
Brak nowych postów GWM Sp. z o.o. - firma bez barier
Zobacz najnowszy post

Rok 2010

Brak nowych postów zaginione kobiety
Zobacz najnowszy post

Edukacja

Brak nowych postów Program eduABROAD
Zobacz najnowszy post

Nasza twórczość

Brak nowych postów Czym jest milosc??
Zobacz najnowszy post

Ulgi i dofinansowania

Brak nowych postów Limit dochodów dotyczy osób będących na utrzymaniu rodziny
Zobacz najnowszy post

Zaloguj

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zapamiętaj mnie  

Statystyki

Statystyki

Liczba postów: 310482 | Liczba wątków: 10162 | Liczba użytkowników: 7008

Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów

Znajdziesz nas równieź na portalach społecznościowych!
Profil OFON.net na Facebooku! Profil OFON.net na Naszej Klasie!