Witamy na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

Strefa czasowa: UTC + 1

Nowości Nowości dla Ogólnopolskie Forum Osób Niepełnosprawnych (OFON)

Mapa strony Ogólnopolskie Forum Osób Niepełnosprawnych (OFON) » Dział : Ogólnopolskie Forum Osób Niepełnosprawnych (OFON)

Tutaj poznasz przyjaciół, porozmawiasz, znajdziesz poradę i pomoc.

[ Liczba wątków: 8560 Przejdź na stronę 1 ... 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589 ... 856

Wiadomość
 Tytuł: Rehabilitacja - prawa osoby niepełnosprawnej
PostNapisane: 11 lis 2009, 20:44 
Czy osoba niepełnosprawna (pełnoletnia, niepracująca) ma prawo do bezpłatnej rehabilitacji?

Czytaj więcej : Rehabilitacja - prawa osoby niepełnosprawnej | Wyświetlone : 1642 | Odpowiedzi : 28 | Dział : Ulgi i dofinansowania

Tytuł: problem..
PostNapisane: 11 lis 2009, 20:31 
nie wiem czy trafiłam do dobrego wątku , ale zaryzykuje. Co powiedzieć .. jak pomóc młodej mamie, która dowiaduje się że jej dziecko ma mpd ?

Czytaj więcej : problem.. | Wyświetlone : 344 | Odpowiedzi : 26 | Dział : Problemy i troski dnia codziennego

Tytuł: nietypowe nagrobki
PostNapisane: 11 lis 2009, 19:20 
Stronka

robiąc porządki w poczcie , dostałem taki adres , w okolicy 1 listopada , myślę , że warto rzucić okiem .

Czytaj więcej : nietypowe nagrobki | Wyświetlone : 512 | Odpowiedzi : 9 | Dział : Rok 2009

Tytuł: Rehabilitacja
PostNapisane: 11 lis 2009, 13:13 
Mam 52 lata i jestem chory na udar mózgu. Mam bezwład czterokończynowy i szukam pomocy w rehabilitacji nie stać mnie na prywatną pisałem do różnych szpitali, ale takich jak ja nie przyjmują i fundacje też nie mogą mi pomoc bo jestem za stary u nas w Grudziądzu też takich nie przyjmują. Już nikt mi nie może pomoc do końca życia zostaje mi leżenie w łóżku coraz częściej myślę o samobójstwie... Czy już nie ma dla ...

Czytaj więcej : Rehabilitacja | Wyświetlone : 687 | Odpowiedzi : 24 | Dział : Rok 2010

Tytuł: Windows Vista nie zapamiętuje ustawień
PostNapisane: 10 lis 2009, 21:55 
Mam dziwny problem z zapamiętywaniem ustawień na laptopie z systemem Windows Vista. a mianowicie, przy wyłączaniu niema procesu zapisywania ustawień systemowych. Najpierw pojawia się, że się wylogowuje, a potem od razu zamyke bez zapis ustawień.
I teraz ustawiam sobie powiększone ikonki, ulubioną tapetę, wygląd okienek, etc. Gdy wyłączę laptopa i włączę go na następny dzień, wszystkie ustawienia znikają, pojawia się biały pulpit i domyślny wygląd okienek. Na razie jedynym rozwiązaniem tego problemu było zapisanie kompozycji ...

Czytaj więcej : Windows Vista nie zapamiętuje ustawień | Wyświetlone : 808 | Odpowiedzi : 9 | Dział : Rok 2009

Tytuł: Nowe Forum - piszcie, co wam nie działa...
PostNapisane: 10 lis 2009, 14:45 
Jako, że wyłapuję coraz więcej błędów, postanowiłam założyć nowy temat, w którym będziemy mogli napisać, co wam nie działa, z tym, że proszę - zanim weźmiecie udział w rozmowie, przeczytajcie, czy ktoś wcześniej już o tym nie informował. Jeżeli taki błąd już jest, nie piszcie o nim, ani nie wspominajcie, że wam też nie działa.

Zacznę ja:
1. Nie działają kolory
2. Brak możliwości zmiany wielkości wpisywanego tekstu
3. Nie działają emotki
4. Nie ...

Czytaj więcej : Nowe Forum - piszcie, co wam nie działa... | Wyświetlone : 2284 | Odpowiedzi : 114 | Dział : Rok 2010

Tytuł: STOWARZYSZENIE "Pomagam, więc jestem" Katowice
PostNapisane: 9 lis 2009, 19:31 
Zapraszam

Stowarzyszenie ma swoją siedzibę w Katowicach, w budynku Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej i dzięki temu ma blisko :) do fizjoterapeutów.
Początek naszej działalności to nagrania i emisja programu telewizyjnego "Sposób na życie"
http://www.pomagam.org

Janusz Wietecha
Piszcie proszę do mnie janusz.wietecha@pomagam.org

Czytaj więcej : STOWARZYSZENIE "Pomagam, więc jestem" Katowice | Wyświetlone : 261 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Fundacje, stowarzyszenia i organizacje

Tytuł: Program telewizyjny "Sposób na życie" wita Was serdecznie
PostNapisane: 9 lis 2009, 19:02 
No cześć forumowicze.

Jak ja sie cieszę, że mam dla Was informacje, że powstał nowy program telewizyjny.
Telewizja TVS każdy poniedziałek o 17.15 lub na stronce internetowej http://www.pomagam.org .

Magazyn "Sposób na życie" trwa 22 minuty i zawiera fajne porady i informacje oraz przedstawia dobrych i pasjonujących ludzi.
Ale co najważniejsze, o program, który wraz z nami możecie tworzyć.
Piszcie do nas co mamy pokazywać! Nie dajcie się za ...

Czytaj więcej : Program telewizyjny "Sposób na życie" wita Was serdecznie | Wyświetlone : 243 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Rok 2009

Tytuł: Wybory Miss....
PostNapisane: 9 lis 2009, 18:03 
Witam Drogie Panie.
Co myślicie o wyborach Miss Sprawnych Inaczej w naszym kraju? Mam na myśli głównie kobiety na wózkach, ponieważ takich wyborów jeszcze nie było w Polsce.
Wyraźcie, proszę swoją opinie i może chęć wystąpienia:)
Bardzo mi pomożecie :)
Rodzi się pewien plan... )

Czytaj więcej : Wybory Miss.... | Wyświetlone : 520 | Odpowiedzi : 18 | Dział : Rok 2009

Tytuł: Co się stało z forum?
PostNapisane: 9 lis 2009, 01:45 
Każdy, kto wejdzie teraz na OFON zadaje sobie to pytanie. Dlatego - aby wyprzedzić Wasze pytania - wyjaśniam:
Przez ten weekend forum zostało przeniesione ze skryptu phpBB by przemo na phpBB3. Oprócz tego zmieniliśmy także serwer, na którym było forum, gdyż okazało się, że nie radzi sobie nawet z konwersją skryptu. W związku z tym jest nowe forum na nowym hostingu.
Co się stało z wyglądem forum?
Najogólniej mówiąc jesteśmy w trakcie tworzenia nowego ...

Czytaj więcej : Co się stało z forum? | Wyświetlone : 1001 | Odpowiedzi : 75 | Dział : Rok 2010

[ Liczba wątków: 8560 Przejdź na stronę 1 ... 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589 ... 856

Ostatni 10 aktywny temat

Problemy i troski dnia codziennego

Brak nowych postów Zniechęcona
Zobacz najnowszy post
Brak nowych postów Umowa o Dzieło a rozliczenie z US
Zobacz najnowszy post

Wszystkie języki świata

Brak nowych postów medyczny angielski -- help
Zobacz najnowszy post

Nasza twórczość

Brak nowych postów na zakrecie
Zobacz najnowszy post

Programy PFRON

Brak nowych postów pytanie - dofinansowanie dla ucznia szkoły policealnej?
Zobacz najnowszy post

Rozrywka

Brak nowych postów układamy krzyżówkę
Zobacz najnowszy post

Niepełnosprawni, sprawni inaczej

Brak nowych postów Wolontariat - nowe spojrzenie na pracę społeczną
Zobacz najnowszy post

Matka Natura

Brak nowych postów problemy z krążeniem w nogach
Zobacz najnowszy post
Brak nowych postów Mikstura udrażniająca żyły
Zobacz najnowszy post
Brak nowych postów Nerwica natręctw
Zobacz najnowszy post

Zaloguj

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zapamiętaj mnie  

Statystyki

Statystyki

Liczba postów: 316540 | Liczba wątków: 10428 | Liczba użytkowników: 7146

Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów

Znajdziesz nas równieź na portalach społecznościowych!
Profil OFON.net na Facebooku! Profil OFON.net na Naszej Klasie!