Witamy na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

Strefa czasowa: UTC + 1

Nowości Nowości dla Ogólnopolskie Forum Osób Niepełnosprawnych (OFON)

Mapa strony Ogólnopolskie Forum Osób Niepełnosprawnych (OFON) » Dział : Ogólnopolskie Forum Osób Niepełnosprawnych (OFON)

Tutaj poznasz przyjaciół, porozmawiasz, znajdziesz poradę i pomoc.

[ Liczba wątków: 8450 Przejdź na stronę 1 ... 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589 ... 845

Wiadomość
 Tytuł: Router a wirusy
PostNapisane: 28 wrz 2009, 12:58 
Powiedzcie mi,bo ja laik totalny. Czy jak jest sieć dwóch kompów w domu do netu przez router podłączonych to jak jeden jest zawirusowany to wirusy przejdą na drugi czy tylko to sieć jest podłączona?

Czytaj więcej : Router a wirusy | Wyświetlone : 478 | Odpowiedzi : 9 | Dział : Rok 2009

Tytuł: zmotoryzowane osoby niepełnosprawne
PostNapisane: 28 wrz 2009, 10:53 
witam! szukam niepełnosprawnych osób które mają przystosowane do swoich potrzeb pojazdy spalinowe .
chodzi mi tu o różnego rodzaju pojazdy spalinowe . cztero i trzykołowe pojazdy.
wiem że niektórzy sami budują sobie pojazdy przystosowane do swoich potrzeb.
zdjęcia mile widziane:)
pozdrawiam:)

samochody też mogą być :grin:

Czytaj więcej : zmotoryzowane osoby niepełnosprawne | Wyświetlone : 609 | Odpowiedzi : 10 | Dział : Motoryzacja

Tytuł: Masażysta schizofrenik, kucharz niewidomy
PostNapisane: 27 wrz 2009, 19:42 
artykul o nowym miejscu rehabilitacji niepelnosprawnych.

dzisiejsza wyborcza bielsko biala
http://miasta.gazeta.pl/bielskobiala/1, ... etowi.html

Gości wita recepcjonista na wózku inwalidzkim. Świetny masaż to zasługa schizofrenika, a w kuchni pracuje osoba niedowidząca. Obsługę nowego ośrodka wypoczynkowego w Lalikach stanowią niepełnosprawni.

Placówka, która przed kilkoma dniami została otwarta w Lalikach na pograniczu polsko-słowackim, jest pierwszą tego typu w województwie śląskim. Jej nazwa brzmi dość skomplikowanie. To Zakład Aktywności Zawodowej - Ośrodek Rehabilitacyjno-Szkoleniowo-Wypoczynkowy ...

Czytaj więcej : Masażysta schizofrenik, kucharz niewidomy | Wyświetlone : 469 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Niepełnosprawni a praca

Tytuł: Strony z ogłoszeniami pracy
PostNapisane: 26 wrz 2009, 20:21 
Kiedyś była strona z ogłoszeniami pelnosprawniwpracy.pl teraz jej już nie ma :(
Na jakich stronach można szukać pracy ?

Czytaj więcej : Strony z ogłoszeniami pracy | Wyświetlone : 3267 | Odpowiedzi : 12 | Dział : Niepełnosprawni a praca

Tytuł: Podobne książki
PostNapisane: 26 wrz 2009, 12:21 
Znacie jakieś ksiązki podobne do tej tematyki :

Oswoić los
Anna Cholewa-Selo

Książka jest wzruszającym zapisem przeżyć polskiej dziennikarki. Jej synek kilka lat temu zaczął chorować. Bolesne objawy z początku bagatelizowano. Anna wędrowała od lekarza do lekarza , by wreszcie usłyszeć diagnozę, która zabrzmiała jak wyrok: rozległy guz mózgu. Taki, którego nie można zoperować. W jednej chwili całe jej dotychczasowe życie legło w gruzach. Zerwała wszelkie zawodowe kontakty, dopiero po długim okresie milczenia przesłała niezwykłą ...

Czytaj więcej : Podobne książki | Wyświetlone : 179 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Rok 2009

Tytuł: Dofinansowanie komputera
PostNapisane: 25 wrz 2009, 15:43 
Witam, czy jest aktualnie jakiś program do refundacji komputera w stylu PFRONu ?

Czytaj więcej : Dofinansowanie komputera | Wyświetlone : 433 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Rok 2009

Tytuł: Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów
PostNapisane: 25 wrz 2009, 14:41 
Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczówi miłego dnia życze :smile:

Czytaj więcej : Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów | Wyświetlone : 733 | Odpowiedzi : 12 | Dział : Życzenia i pozdrowienia

Tytuł: Rozwiązywanie problemów z USB
PostNapisane: 24 wrz 2009, 11:31 
Są 2 sposoby :

1.
Wyjmij wtyczki USB z portów kompa. Wchodzisz do biosu (jak właczasz komp- Klawisz F2 lub DEL) i włącz na auto/enabled porty USB i zapisz bios Save. System zainstaluje stery do USB 1.1 i USB 2.0 jeśli płyta jest wyposażona i posiadasz system XP z SP2. Wejdź do menadzera urządzeń i sprawdź działanie portów.

2.
Start -Panel sterowania-System-Zakładka sprzęt- I Menadżer urzadzeń- Wybieramy Kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej -Rozwijamy plusikiem i wszystkie ...

Czytaj więcej : Rozwiązywanie problemów z USB | Wyświetlone : 260 | Odpowiedzi : 8 | Dział : Bezpieczny komputer

Tytuł: Pewna reklama a daje dużo do myślenia
PostNapisane: 23 wrz 2009, 10:56 
http://www.colourswheelchair.com/#

Czytaj więcej : Pewna reklama a daje dużo do myślenia | Wyświetlone : 414 | Odpowiedzi : 8 | Dział : Niepełnosprawni, sprawni inaczej

Tytuł: Okulary -6,75 a wrażenie "rybiego oka"
PostNapisane: 22 wrz 2009, 22:19 
Witam wszystkich forumowiczów mam "gryzący i gorący problem". Otórz od 7 lat nosiłam wyłącznie soczewki kontaktowe, które są wspaniałym wynalazkiem i dziś dałam sobie zrobić okulary (pierwsze od 7 lat). Plastiki, pocieniane szkiełka, antyrefleksy itd. Generalnie 1000 pln poszło na nie.

Niestety gdy je zakładam czuję się jak na obrazach Salvadora Dali - wszystko mi się rozjeżdza, wykrzywia, zaokrągla, każda linia prosta akatuje mnie niespodziewanie wyginając się w prawo i lewo ...

Czytaj więcej : Okulary -6,75 a wrażenie "rybiego oka" | Wyświetlone : 1836 | Odpowiedzi : 16 | Dział : Problemy i troski dnia codziennego

[ Liczba wątków: 8450 Przejdź na stronę 1 ... 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589 ... 845

Ostatni 10 aktywny temat

Matka Natura

Brak nowych postów Wielka informatyzacja szpitali, a lekarze boją się internetu
Zobacz najnowszy post
Brak nowych postów Policzmy się z rakiem
Zobacz najnowszy post
Brak nowych postów Poszukuję opinii o lekarzu...
Zobacz najnowszy post

Przydatne strony dla ON

Brak nowych postów Europejski Rzecznik Praw Obywatelskich
Zobacz najnowszy post

Rok 2010

Brak nowych postów Wojna podjazdowa - czyli Urzędy przeciw niepełnosprawnym
Zobacz najnowszy post
Brak nowych postów czy taki związek jest możliwy??
Zobacz najnowszy post

Warto wiedzieć

Brak nowych postów Tani prąd dla ubogich odbiorców
Zobacz najnowszy post

Archiwum

Brak nowych postów Świadczenia dla niepełnosprawnych wciąż otrzymują zdrowe
Zobacz najnowszy post

Kino, teatr, radio, telewizja

Brak nowych postów Jane Seymour
Zobacz najnowszy post

Motoryzacja

Brak nowych postów Nasza rodzima motoryzacja
Zobacz najnowszy post

Zaloguj

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zapamiętaj mnie  

Statystyki

Statystyki

Liczba postów: 313603 | Liczba wątków: 10305 | Liczba użytkowników: 7048

Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów

Znajdziesz nas równieź na portalach społecznościowych!
Profil OFON.net na Facebooku! Profil OFON.net na Naszej Klasie!