Witamy na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nowości Nowości dla Ogólnopolskie Forum Osób Niepełnosprawnych (OFON)

Mapa strony Ogólnopolskie Forum Osób Niepełnosprawnych (OFON) » Dział : Ogólnopolskie Forum Osób Niepełnosprawnych (OFON)

Tutaj poznasz przyjaciół, porozmawiasz, znajdziesz poradę i pomoc.

[ Liczba wątków: 8140 Przejdź na stronę 1 ... 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589 ... 814

Wiadomość
 Tytuł: 24.05 - JOANNY
PostNapisane: 23 maja 2009, 19:49 
:roze: Wszystkim Joannom obchodzącym jutro imieniny życzę:
Odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany, które z pozoru wydają się trudne, a później wprost wymarzone, realizacji planów i nowych marzeń i kolejnych natchnień - jak fal, które pchają statek do przodu.

Czytaj więcej : 24.05 - JOANNY | Wyświetlone : 205 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Rok 2009

Tytuł: Łańcuch rzeczy
PostNapisane: 23 maja 2009, 19:21 
Zabawa polega na tym ze piszemy rzeczy na ostatnią literkę rzeczy którą napisala osoba poprzednia :mrgreen:

długopiS

następna osoba pisze rzecz na " S "

Czytaj więcej : Łańcuch rzeczy | Wyświetlone : 1309 | Odpowiedzi : 89 | Dział : Rozrywka

Tytuł: Ponad czas
PostNapisane: 23 maja 2009, 11:51 
Prolog
Koniec nastąpił niespodziewanie. Nie było wstrząsów sejsmicznych, huraganów, ani innych kataklizmów, rodem z Apokalipsy.
Anna stała na klatce schodowej, szukając kluczy, które, jak na złość, znikły w przepastnych czeluściach torebki.
-Cholera jasna. – Zapanowały nagłe ciemności. Anna instynktownie wysypała zawartość torebki na podest. Po omacku odnalazła pęk kluczy. Siłą wetknęła je w dziurkę i gwałtownie przekręciła. Drzwi otworzyły się z cichym skrzypnięciem. Anna przekroczyła próg. To, co zobaczyła, było na tyle niekonwencjonalne, że aż ...

Czytaj więcej : Ponad czas | Wyświetlone : 1352 | Odpowiedzi : 48 | Dział : Nasza twórczość

Tytuł: Kto ma ochote zwiedzic Usa.......
PostNapisane: 22 maja 2009, 17:17 
Kto ma ochote zwiedzic Usa.......

Zapraszam..

Czytaj więcej : Kto ma ochote zwiedzic Usa....... | Wyświetlone : 402 | Odpowiedzi : 8 | Dział : Rok 2009

Tytuł: SZczęściem może być każdy uśmiech,
PostNapisane: 22 maja 2009, 11:44 
SZczęściem może być każdy uśmiech,
każdy dobry uczynek, nowy dzień,
nowa wiadomość, dobra ocena,
przyjaciel, spełnione marzenie . . .
a moim szczęściem jest to, że żyję wśród Was !!!.

Czytaj więcej : SZczęściem może być każdy uśmiech, | Wyświetlone : 245 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Nasza twórczość

Tytuł: Niepełnosprawni są wśród nas.
PostNapisane: 22 maja 2009, 11:36 
II Konkurs Literacki pt: " Polska wobec wyzwań XXI wieku", o którym pisaliśmy na łamach naszego portalu, tym razem dotyczył dwóch tematów " Niepełnosprawni są wśród nas" i "Czy jesteśmy tolerancyjni"?
W Konkursie ogółem brały udział 124 szkoły, a z naszego Gimnazjum udział w Konkursie wzięły 22 osoby, w tym 3 zostały Laureatami. Byli to : Kasia Krzyżanowska, Marcel Schally-Kacprzak, Maciej Czajka. Niestety osobom tym, tym razem, nie udało sie zająć żadnego z prestiżowych miejsc, ...

Czytaj więcej : Niepełnosprawni są wśród nas. | Wyświetlone : 391 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Nasza twórczość

Tytuł: Mój dom...
PostNapisane: 22 maja 2009, 11:33 
Mój dom się juz skończył. Nie mam domu. Nie mam gdzie iść?. Nie mam dokąd iść?. Nie mam nic. to co było nie istnieje - mój dom -mój żywioł -Moje dzieciństwo (...)

Czytaj więcej : Mój dom... | Wyświetlone : 252 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Nasza twórczość

Tytuł: Kiedyś nie umiałam...
PostNapisane: 22 maja 2009, 11:31 
iedyś nie umiałam mówić teraz powiem wszystko jeśli znajdę odpowiednią osobę lub ludzi, którzy chcą abym mówiła i abym dobrze mówiła...

Kiedyś nie umiałam pisać teraz napisze wszystko tylko kto to będzie czytać hmmm... może wy drodzy forumowicze...

Kiedyś nie umiałam śpiewać teraz wyśpiewam wszystko dla was lub dla ludzi, którzy chcą mnie słuchać.

Kiedyś nie umiałam chodzić i biegać teraz przejdę i przebiegnę cały świat... tylko z kim... hmmm... sama jeszcze nie potrafię.. to ...

Czytaj więcej : Kiedyś nie umiałam... | Wyświetlone : 191 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Nasza twórczość

Tytuł: Literka i fotka
PostNapisane: 21 maja 2009, 18:14 
Zabawa polega na tym, ze piszemy wyraz na ostatnia literkę słowa poprzedniego i pokazujemy na zdjeciu. np

agrest
http://jedzkolorowo.blog.dada.net/tag/agrest
Obrazek

następna osoba pisze wyraz na literkę "t" i wkleja obrazek :mrgreen:

Czytaj więcej : Literka i fotka | Wyświetlone : 62722 | Odpowiedzi : 3937 | Dział : Rozrywka

Tytuł: Konsultant finansowy - telepraca
PostNapisane: 21 maja 2009, 12:47 
Jesteś osobą niepełnosprawną o umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności?
Masz przynajmniej maturę, studiujesz lub jesteś absolwentem wyższej uczelni na kierunkach związanych z ekonomią, finansami i bankowością?
Interesujesz się rynkiem finansowym, znasz podstawowe produkty i usługi finansowe?
Masz stały dostęp do komputera i internetu?
Biegle poruszasz się w internecie, wynajdując skutecznie niezbędne Ci informacje?
Wykazujesz się własną inicjatywą i samodzielnością w podejmowaniu decyzji?

Szukamy właśnie Ciebie!
Podziel się z swoją wiedzą o produktach finansowych z naszymi ...

Czytaj więcej : Konsultant finansowy - telepraca | Wyświetlone : 213 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Rok 2009

[ Liczba wątków: 8140 Przejdź na stronę 1 ... 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589 ... 814

Ostatni 10 aktywny temat

Problemy i troski dnia codziennego

Brak nowych postów Dlaczego niektórzy się od nas odwracają????
Zobacz najnowszy post

Nasza twórczość

Brak nowych postów samotność
Zobacz najnowszy post
Brak nowych postów oszukana
Zobacz najnowszy post

Rok 2010

Brak nowych postów Praca w Anglii
Zobacz najnowszy post
Brak nowych postów Pomorskie inwestycje
Zobacz najnowszy post

Luźne tematy

Brak nowych postów kolory
Zobacz najnowszy post

Rok 2009

Brak nowych postów Ranking
Zobacz najnowszy post

Wszystkie języki świata

Brak nowych postów Nauka jezykow
Zobacz najnowszy post

Edukacja

Brak nowych postów Czy niepełnosprawny ma szanse normalnie skończyć studia
Zobacz najnowszy post

Niepełnosprawni, sprawni inaczej

Brak nowych postów Arek Skrzypiński niepełnosprawny sportowiec
Zobacz najnowszy post

Zaloguj

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zapamiętaj mnie  

Statystyki

Statystyki

Liczba postów: 306814 | Liczba wątków: 9962 | Liczba użytkowników: 6919

Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów

Znajdziesz nas równieź na portalach społecznościowych!
Profil OFON.net na Facebooku! Profil OFON.net na Naszej Klasie!