Witamy na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nowości Nowości dla Ogólnopolskie Forum Osób Niepełnosprawnych (OFON)

Mapa strony Ogólnopolskie Forum Osób Niepełnosprawnych (OFON) » Dział : Ogólnopolskie Forum Osób Niepełnosprawnych (OFON)

Tutaj poznasz przyjaciół, porozmawiasz, znajdziesz poradę i pomoc.

[ Liczba wątków: 8238 Przejdź na stronę 1 ... 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589 ... 824

Wiadomość
 Tytuł: Wypadek samolotu po Małopolskim Pikniku Lotniczym.
PostNapisane: 29 cze 2009, 11:07 
Wypadek samolotu po Małopolskim Pikniku Lotniczym. Nie żyje pilot

Jedna osoba zginęła, a trzy zostały ranne w wypadku awionetki Cessna 172, która w niedzielę spadła w Parku 1000-lecia na osiedlu Oświecenia w Krakowie. Śmiertelna ofiara wypadku to najprawdopodobniej pilot. Trzy ranne osoby trafiły do szpitali im. Rydygiera oraz im. Żeromskiego w Krakowie.

Dwóch z trzech pasażerów ma poważne poparzenia. Jeden 40 procent powierzchni ciała, drugi prawie 80. Mężczyźni trafili do szpitala Rydygiera. Ich stan lekarze ...

Czytaj więcej : Wypadek samolotu po Małopolskim Pikniku Lotniczym. | Wyświetlone : 205 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Rok 2009

Tytuł: Renta?ZasiłekCokolwiek?
PostNapisane: 29 cze 2009, 10:21 
Dzień dobry.Mam jedno pytanie,ale muszę pokrótce opisać swoją sytuację.Mam 38 lat i wieku 19 lat została mi amputowana noga po wypadku.Wtedy nie byłem ubezpieczony,a byłem już pełnoletni więc renta mi się nie należała ,a poza tym krótko po wypadku miałem mozliwość podjęcia pracy w handlu i pracowałem przez jakiś okres czasu.Teraz od kilku lat pozostaje bez pracy i w związku z tym mam pytanie.Czy mógłbym się starać o jakąś rentę , socjalną lub inną ? ...

Czytaj więcej : Renta?ZasiłekCokolwiek? | Wyświetlone : 584 | Odpowiedzi : 17 | Dział : Rok 2009

Tytuł: AMATORSKIE FILMIKI
PostNapisane: 28 cze 2009, 17:48 
Przedstawiam edytowany przeze mnie filmik , który powstał z nudów podczas mojego pobytu Instytucie Kardiologii Anin gdzie leżałem na badaniach . Do jego produkcji wykorzystałem zwykłe zdjęcia ściągnięte z ogólnodostępnej strony instytutu Kardiologii , a także mp3 , wygrzebane z czeluści twardego dysku mojego laptopka. Bodźcem do jego powstania była nuda .Do tworzenia takich filmików wystarczy , jedynie prosty program do edycji filmów i trochę pomysłowości . Drugi film zrobił małżonek mojej siostrzenicy , (pojawiającej ...

Czytaj więcej : AMATORSKIE FILMIKI | Wyświetlone : 200 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Nasza twórczość

Tytuł: Ojciec i jego syn - Dick and Rick Hoyt
PostNapisane: 28 cze 2009, 15:23 
Dick i Rick Hoyt znani jako Team Hoyt:

http://www.youtube.com/watch?v=flRvsO8m_KI
Uwagę wystawił moderator: Marcin87
niedziałający link został usunięty

Tłumaczenie do pierwszego filmiku:

Upośledzenie Ricka jest spowodowane brakiem dopływu tlenu do mózgu podczas porodu (jego szyja była owinięta pępowiną). Lekarze stwierdzili, że Rick nie będzie w stanie nigdy robić nic pożytecznego - będzie warzywem. Zasugerowali jego rodzicom aby oddali go do “odpowiedniej” instytucji i zapomnieli o nim. Rodzice stwierdzili jednak, że tak się nie stanie ...

Czytaj więcej : Ojciec i jego syn - Dick and Rick Hoyt | Wyświetlone : 335 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Rok 2009

Tytuł: SANCTI
PostNapisane: 27 cze 2009, 22:06 
Króluj nam Chryste!

Kliknij i wejdź na portal Sancti..
Obrazek

SANCTI - to nowo powstały projekt ewangelizacji internetowej. Dysponujemy jak na razie obszernym forum tematycznym oraz portalem nieustannie uzupełnianym o wieści ze świata Kościoła. Nadal jednak poszerzamy horyzonty swojego działania. Co miesiąc na najaktywniejszych uczestników życia serwisu czekają ATRAKCYJNE NAGRODY. Są to książki, artykuły emocjonalne, prenumeraty prasy katolickiej etc. NA CZAS WAKACYJNY OGŁOSILIŚMY KONKURS WAKACYJNY `09, KTÓRY ZOSTAŁ PODZIELONY NA TRZY KATEGORIE.

Zapraszam wszystkich bardzo ...

Czytaj więcej : SANCTI | Wyświetlone : 302 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Rok 2009

Tytuł: Liczby
PostNapisane: 27 cze 2009, 19:10 
Obrazek

Wstawiamy obrazki z kolejnymi liczbami 1, 2 , 3 ...... itd. zapraszam do zabawy :smile:

Czytaj więcej : Liczby | Wyświetlone : 24967 | Odpowiedzi : 5061 | Dział : Rozrywka

Tytuł: Trzecie urodzinki forum OFON.net
PostNapisane: 27 cze 2009, 15:55 
Witajcie kochani!

Kto by pomyślał, że ten czas tak szybko leci. Niedawno pisałam o 2 urodzinach forum, a tu już czas pisać o kolejnych. Tak, właśnie dzisiaj obchodzimy 3 rok naszego forum! Zostało założone 27 czerwca 2006 roku dokładnie o godzinie 11:33. Początki były trudne i przez ten czas forum "przeżywało" różne perypetie, o których można poczytać tutaj:
Pierwsze urodzinki naszego forum
Drugie urodzinki naszego forum

Można jednak powiedzieć, że ten 3 rok był ...

Czytaj więcej : Trzecie urodzinki forum OFON.net | Wyświetlone : 797 | Odpowiedzi : 19 | Dział : Rok 2009

Tytuł: fundacje
PostNapisane: 27 cze 2009, 13:39 
:/jestem chory na udar mozgu mam bezwlad cztero koczyniowy i pisalem o pomoc do roznych fundacji i nie mogą mi pomoc albo nie odpiszą. Mam takie wrazenie ze niektore sa tylko po to zeby zebrac kase i sa tez fundacje prawdziwe trzeba uwazac komu cie daj :sad:

Czytaj więcej : fundacje | Wyświetlone : 212 | Odpowiedzi : 7 | Dział : Rok 2009

Tytuł: Pomoc Prawna odszkodowania
PostNapisane: 27 cze 2009, 10:06 
Zajmujemy się ODSZKODOWANIAMI, gdzie to obsługuje nas jedna z największych Kancelarii Prawnych, Radców Prawnych i Adwokatów w Polsce. Mamy oddziały w LEGNICY, GDAŃSKU, GLIWICACH, SZCZECINIE, KAMIENIU POMORSKIM, WROCŁAWIU oraz w NIEMCZECH w ESSEN.
***POMAGAMY OSOBOM***POSZKODOWANYM****
1. na skutek BŁĘDU MEDYCZNEGO zaniedbania w SŁUŻBIE ZDROWIA, które doprowadziły chorego do kalectwa, zakażeń, w każdym przypadku dążymy do uzyskania odszkodowania, zadośćuczynienia i renty
2. w WYPADKACH KOMUNIKACYJNYCH: śmierć, uszczerbek na zdrowiu, uraz psychiczny, utrata dochodów, koszty leczenia i ...

Czytaj więcej : Pomoc Prawna odszkodowania | Wyświetlone : 151 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Warto wiedzieć

Tytuł: PFRON czy warto...?- duży problem
PostNapisane: 26 cze 2009, 20:58 
Witajcie! Jestem osobą niepełnosprawną i niedowidzącą dlatego postarałam się o dofinansowanie komputera aby móc czytać ks. cyfrowe i otrzymałam negatywną opowiedź od samego dyrektora i tylko on był podpisany żadna komisja tego nie rozpatrywała. PORADZŹCIE CZY WARTO SIĘ ODWOŁYWAĆ JEŻELI TAK TO GDZIE :?: BęDę WdZiĘcZnA zA kAżDą OdP..

Czytaj więcej : PFRON czy warto...?- duży problem | Wyświetlone : 984 | Odpowiedzi : 10 | Dział : Programy PFRON

[ Liczba wątków: 8238 Przejdź na stronę 1 ... 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589 ... 824

Ostatni 10 aktywny temat

Rok 2010

Brak nowych postów Moje podejście do życia ( wydzielone )
Zobacz najnowszy post
Brak nowych postów Ludzka pazerność
Zobacz najnowszy post
Brak nowych postów Przystań - nowy serial TVP
Zobacz najnowszy post
Brak nowych postów Igrzyska w Vancouver
Zobacz najnowszy post

Nasza twórczość

Brak nowych postów Takie sobie kawałki
Zobacz najnowszy post

Motoryzacja

Brak nowych postów Pojazd trzykołowy zabudowany spalinowy- jest coś takiego ?
Zobacz najnowszy post

Kontrowersyjne

Brak nowych postów Podzielność uwagi.
Zobacz najnowszy post

Matka Natura

Brak nowych postów Artrogrypoza
Zobacz najnowszy post
Brak nowych postów O Karcie Krewniaka
Zobacz najnowszy post
Brak nowych postów Profile osobowości wg Florence Littauer
Zobacz najnowszy post

Zaloguj

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zapamiętaj mnie  

Statystyki

Statystyki

Liczba postów: 308126 | Liczba wątków: 10069 | Liczba użytkowników: 6950

Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów

Znajdziesz nas równieź na portalach społecznościowych!
Profil OFON.net na Facebooku! Profil OFON.net na Naszej Klasie!