Witaj na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

Moja pasja sportowa :)

nikt ze sportem nie może być na bakier, ten dział douczy niewiedzących, co w sporcie piszczy...

Moderatorzy: Lunea, Trurl, Junior Admin

no avatar
User

DawidK

Ranga

Dobry duch

Dobry duch
10

9 lip 2017, 10:30

Polanka Wielka koło Oświęcimia.

Imię

Dawid

Moja pasja sportowa :)

Postprzez DawidK » 20 lip 2017, 20:50

Kolejną pasję co przedstawię to sport. Sportem interesuje się od dziecka, rodzina we mnie zaczepiła. Mam też tradycje rodzinne dziadek boksował, wujek pływał, a siostra miała szanse być dobrą biegaczką. Ja natomiast biegam i jeżdżę rowerem i też inny sport. W bieganiu doszedłem do 10 km. Zaliczyłem też zawody biegowe. Nie zamykam się też w domu i zapisałem, się do klubu biegowego w Oświęcimiu zadyszka.A rowerem zrobiłem najwięcej 110 km jednego dnia. A z fundacji z zawodów dla niepełnosprawnych i z poza fundacji mam gdzieś ponad 20 medali. Niestety są to zawody amatorskie. A mi się marzy wsiąść udział w takich poważnych czy profesjonalnych zawodach dla niepełnosprawnych. Niestety nigdzie informacji znaleźć nie mogę, a jak już znajdę to nikt nie da rady pomóc. A chciałbym się z niepełnosprawnymi spróbować na zawodach np. biegowych.
no avatar
User

Ktoś

Ranga

Pisarz

Pisarz
929

4 paź 2016, 07:33

Re: Moja pasja sportowa :)

Postprzez Ktoś » 20 lip 2017, 20:53

I za to wielkie brawa.
no avatar
User

DawidK

Ranga

Dobry duch

Dobry duch
10

Imię

Dawid

Postprzez DawidK » 24 lip 2017, 17:14

Dzięki. Jeśli ktoś by miał jakieś informacje o zawodach biegowych dla niepełnosprawnych czy innych. To piszcie będę wdzięczny :)
no avatar
User

DawidK

Ranga

Dobry duch

Dobry duch
10

Imię

Dawid

Postprzez DawidK » 30 wrz 2017, 13:26

Hej relacja z zawodów w Pszczynie dostaliśmy się do finału i udało nam się wygrać https://www.facebook.com/dawid.kupiec.5 ... 9738239035.
Zająłem też 1 miejsce w ogólnopolskim konkursie modelarskim w Przeciszowie. Poziom był wysoki jak co roku było ponad 500 modeli. Ja miałem w kategorii żaglowce grupa wiekowa senior.