Witaj na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

Lidl wprowadza tzw. ciche wieczory w Irlandii.

Moderatorzy: Marcin87, Lunea, Junior Admin

Avatar użytkownika
User

asia_86

Ranga

Moderator

Moderator
Posty

10899

Dołączył(a)

21 sie 2006, 15:39

Lokalizacja

Podkarpacie

Lidl wprowadza tzw. ciche wieczory w Irlandii.

Postprzez asia_86 » 31 mar 2018, 10:43

Lidl wprowadza tzw. ciche wieczory. Na czym będzie polegać akcja w dyskontach?

Kierownictwo sieci sklepów Lidl w Irlandii postanowiło wyjść naprzeciw swoim klientom chorym na autyzm i wprowadzić dla nich bardziej komfortowe warunki robienia zakupów.


Od 2 kwietnia 2018 roku w 194 sklepach należących do sieci Lidl na terenie całej Irlandii oraz Irlandii Północnej zostaną wprowadzone tzw. „ciche wieczory”. Pomysł przeszedł w ubiegłym roku fazę pilotażu w kilku irlandzkich sklepach Lidla i spotkał się z ciepłym przyjęciem wśród klientów, dlatego postanowiono o rozszerzeniu akcji. Jest ona skierowana do osób, które chorują na autyzm. W ramach kampanii w każdy wtorek między od 18:00 przez dwie godziny w sklepach będzie przygaszone oświetlenie, nie będzie również słychać żadnych reklam, komunikatów ani muzyki.

Wyciszone ma zostać również skanowanie produktów podczas płacenia przy kasie. Ponadto, osoby chore na autyzm będą miały pierwszeństwo w kolejce do kas. Dodatkowo autystycy będą mogli robić zakupy z psami przewodnikami. Po wejściu do sklepu otrzymają również specjalne mapki, dzięki którym łatwiej będzie im zlokalizować poszczególne towary.

z: https://www.wprost.pl/swiat/10113911/li ... ntach.html
" - A kim jest Wojownik Światła ?- Człowiekiem , który umie docenić , jakim cudem jest życie; który do samego końca walczy o to, w co wierzy..." (P. Coelho- Wojownik Światła).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Powered by phpBB ® | phpBB3 Style by KomiDesign