Witaj na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

"Kuźnia talentów" dla uzdolnionej muzykalnie młodzieży

co lubicie słuchać, czego nie, piszcie tutaj

Moderatorzy: Marcin87, Junior Admin

no avatar
User

SzansadlaNiewidomych

Ranga

Dobry duch

Dobry duch
Posty

4

Dołączył(a)

25 wrz 2017, 15:35

Imię

SzansadlaNiewidomych

"Kuźnia talentów" dla uzdolnionej muzykalnie młodzieży

Postprzez SzansadlaNiewidomych » 25 wrz 2017, 16:29

Fundacja Szansa dla Niewidomych ma przyjemność zaprosić dzieci i młodzież do lat 18 do udziału w konkursie muzycznym „Kuźnia talentów”! Celem konkursu jest wyróżnienie najbardziej utalentowanych muzycznie młodych ludzi z niepełnosprawnością wzroku. Finał konkursu odbędzie się 16 października 2017 r. podczas ogólnopolskiej Gali REHA FOR THE BLIND IN POLAND 2017 w Warszawie. Finaliści konkursu zostaną zaproszeni na Galę wraz z rodzinami, gdzie poznają ostateczne wyniki rywalizacji. Przed udziałem w Gali będą mieli okazję uczestniczenia w warsztatach z ekspertem, który przygotuje ich do występu na scenie. Zdobywca I-szej nagrody zaprezentuje swój talent podczas wystąpienia na żywo przed kilkutysięczną publicznością zgromadzoną na warszawskim Torwarze.
Uroczysta Gala, która w tym roku rozpocznie XV konferencję REHA FOR THE BLIND IN POLAND jest organizowana pod hasłem „My widzimy nic, a wy czy widzicie nas?”. Jej celem jest zmiana postaw społecznych wobec osób niepełnosprawnych, zwiększenie świadomości społeczeństwa w zakresie aspektu niepełnosprawności i przeciwdziałanie dyskryminacji osób niepełnosprawnych, w szczególności dotkniętych inwalidztwem wzroku. Dzięki prezentacji młodych muzyków w ramach konkursu „Kuźnia talentów” chcemy pokazać, że młodzi przedstawiciele środowiska niewidomych i słabowidzących są szczególnie utalentowani zasługują na uznanie i podziw nie tylko wśród naszego środowiska, ale przez całe społeczeństwo.
Zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń i informowania dzieci i młodzież z dysfunkcją wzroku o możliwości wzięcia udziału w konkursie! Wspólnie mamy szansę wykuć wielkie talenty!
Regulamin konkursu: http://www.szansadlaniewidomych.org/akt ... a-talentow
Informujemy, że czas nadsyłania zgłoszeń zostanie prawdopodobnie przedłużony.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Powered by phpBB ® | phpBB3 Style by KomiDesign
cron