Witaj na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

Kuchenne rewolucje

najlepsze nośniki informacji, tutaj o tym dyskutujemy

Moderatorzy: Lolek90, Junior Admin

User

ZGRYWUS

Ranga

Przyjaciel Forum

Przyjaciel Forum
6948

3 wrz 2011, 19:04

SZCZECIN

Imię

DARIUSZ

Kuchenne rewolucje

Postprzez ZGRYWUS » 2 lut 2018, 14:17

Jak wam się podoba zachowanie Magdy Gesler w tym programie
Praca ma swoje 3 zalety. Piątek,wypłatę i urlop
User

bodzio2

Ranga

Pisarz

Pisarz
11802

21 wrz 2011, 11:57

Opolskie

Imię

Bogdan

Re: Kuchenne rewolucje

Postprzez bodzio2 » 2 lut 2018, 15:39

Oglądam czasem, co do jej zachowania to faktycznie ma dużo do życzenia, zwłaszcza jak przeklina i rzuca garnkami i innymi rzeczami w kuchni. Podobno ma juz kilka sparaw w sądzie, po jej wizycie te restauracje czy też bary szybkiej obsługi splajtowały, a właściciele oskarżyli ją o przyczynienie się do tej sytuacji.

A tu na wesoło. :lol:

Obrazek
User

ZGRYWUS

Ranga

Przyjaciel Forum

Przyjaciel Forum
6948

3 wrz 2011, 19:04

SZCZECIN

Imię

DARIUSZ

Postprzez ZGRYWUS » 2 lut 2018, 21:28

We wczorajszym odcinku nie podobało mi się to jak Geslerowa rzuciła zepsutą kapustą w pracownicę restauracji
Praca ma swoje 3 zalety. Piątek,wypłatę i urlop
User

lamia

Ranga

Przyjaciel Forum

Przyjaciel Forum
1304

1 maja 2015, 08:31

Dolnośląskie/Wielkopolskie

Imię

Agnieszka

Postprzez lamia » 3 lut 2018, 12:52

Kobita ma na pewno talent kulinarny i tego jej nie można zabrać, a zachowanie w programie jest pod publikę. Jak by była cicha, grzeczna, to nawet byście nie zajrzeli na ten program, a tak kontrowersja przyciąga i jednak zaglądacie ;), a oni się wyróżniają na tle innych programów kulinarnych, których jest sporo.
Co do restauracji, które upadają, no cóż, niektórzy właściciele od początku nie rokują dobrze i są nastawieni na remont, wystrój, a cała reszta, która jest najważniejsza idzie w kąt, bo przecież oni są mądrzejsi i jakaś Geslerowa nie będzie im dyktowała. Potem niech sobie wojują w sądach, ale raczej nic nie ugrają.
„Ci, których najtrudniej kochać, najbardziej potrzebują naszej miłości.”
User

majka_cz

Ranga

Przyjaciel Forum

Przyjaciel Forum
1831

18 gru 2006, 20:17

Poznań

Imię

Marysia

Postprzez majka_cz » 10 lut 2018, 17:18

Powiem tak jak zaczęli nadawać jej program ileś lat temu bardzo mi się podobał starałam się większość odcinków zobaczyć, potem jednak zachowanie prowadzącej program wydawało m się coraz bardziej chamskie i nie fer w stosunku do ludzi. Dobrze może to też przyciąga publiczność do jej programu, czy też ma to jakieś dodatkowe dno, niemniej jednak zraziła mnie do siebie. Wiadomo czasem zapraszających właścicieli gastronomii próbuje w jakiś sposób postawić do pionu żeby im się chciało - coś zrobić skoro ją "wezwali" - :twisted: - no ale to rzucanie żarciem razem z talerzami w pracowników kuchni jest żenujące jak dla mnie. Mogłaby znaleźć jakiś bardziej cywilizowany sposób jeśli już musi robić rewolucje poprzez "wstrząs" danym lokalem... Teraz obejrzę w chwilach większej nudy, ale i tak po paru minutach przełączam na inny kanał. To już nie to co kiedyś...no chyba że kiedyś ja czegoś nie przyuważyłam albo wyrosłam z tego typu programów hihi :maska: :-D
Pozdrawiam - Majka
User

Lunea

Ranga

Moderator

Moderator
3190

14 sty 2014, 13:38

Tu i tam

Postprzez Lunea » 11 lut 2018, 19:11

" Kuchenne rewolucje " są wzorowane na programie Gordona Ramsaya " Kuchenne koszmary ". P. Magda w swoim programie próbuje tylko nieudolnie naśladować, wielkiego Mistrza, bo jak kobieta która dostała w spadku restauracje może dorównać szefowi kuchni ? Niestety ale ta Pani nie jest kucharką, tylko właścicielką lokali gastronomicznych, dlatego nie powinna nikogo pouczać.
Jak widzę jej zachowanie i pouczanie o gotowaniu a za chwilę kobita wali do gara tonę Vegety czy innych wynalazków, jak widzę tą " burzę loków " nad przyrządzanymi potrawami, niczym nie osłonięta, to się słabo robi. Żaden szanujący się kucharz nie dopuścił by do takiej sytuacji, już nie wspominając o Ramsayu, który by zapewne P. Magdę za coś takiego w zupie utopił. :D
Warto też pamiętać że, arogancje Ramsaya można wybaczyć, jako szef kuchni posiada 15 gwiazdek Michelin, jego doświadczenie jako szefa kuchni i restauratora jest bezcenne, a Magda jest tylko jego namiastką, bycie chamskim z nikogo nie czyni mistrz.
" Wielkie umysły mają cele, inni mają życzenia. " - Washington Irving
User

lamia

Ranga

Przyjaciel Forum

Przyjaciel Forum
1304

Imię

Agnieszka

Postprzez lamia » 14 lut 2018, 20:41

Uwielbiam Ramsaya :) Nie mów Lunea, bo wiedzę ta kobieta ma. To fakt, że nie umywa się do Gordona Ramsaya, ale niektóre jej porady wdrażam w życie, a raczej do kuchni ;) i jestem zadowolona. Jedno z czym się nie zgadzam to rzeczywiście te loki nad garami... Dziwię się, że nikt jej nie zwróci uwagi. Ciekawe jakby gość na kolacji znalazł włosa ;)
User

Lunea

Ranga

Moderator

Moderator
3190

Tu i tam

Postprzez Lunea » 15 lut 2018, 00:13

lamia napisał(a):Uwielbiam Ramsaya Nie mów Lunea, bo wiedzę ta kobieta ma. To fakt, że nie umywa się do Gordona Ramsaya, ale niektóre jej porady wdrażam w życie, a raczej do kuchni i jestem zadowolona.

Agnieszka tylko z niej jest tak jak z Ciebie i ze mnie, kucharz amator, z tą różnicą że, Ona swoją " wiedzę " czerpie od szefów kuchni których zatrudnia. :P
User

lamia

Ranga

Przyjaciel Forum

Przyjaciel Forum
1304

Imię

Agnieszka

Postprzez lamia » 15 lut 2018, 01:21

Możliwe :)
User

Lunea

Ranga

Moderator

Moderator
3190

Tu i tam

Postprzez Lunea » 15 lut 2018, 15:58

Dodam jeszcze tylko że, gdy mężczyzna jest chamski i wulgarny, można jakoś to przyjąć, gdy kobieta tak się zachowuje wychodzi na prostaczkę, pozbawioną kultury. Z resztą p. Magda robi wszystko strasznie teatralnie i pod publikę, te krzyki,wyzwiska, rzucanie talerzami i upokarzanie ludzi, jakoś mnie nie bawią.
User

lamia

Ranga

Przyjaciel Forum

Przyjaciel Forum
1304

Imię

Agnieszka

Postprzez lamia » 15 lut 2018, 23:33

Bo ewidentnie robi to pod publikę. Zachowanie jak i wygląd. Tyle, że mało mi to przeszkadza, bardziej śmieszy. Ja skupiam się na całości, na potrawach i na psychologii, która często i w dużych ilościach występuje u tych restauratorów. Dużo w nich prawdziwych uczuć. A pani Gessler to tylko taki teatralny prowodyr ;)