Witaj na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

KŁOPOTY Z PAMIĘCIĄ

czyli zdrowie pod wszelakimi postaciami

Moderatorzy: asia_86, Lunea, Junior Admin

no avatar
User

piotr.podemski

Ranga

Częsty bywalec

Częsty bywalec
116

13 lis 2016, 11:46

Imię

Piotr

KŁOPOTY Z PAMIĘCIĄ

Postprzez piotr.podemski » 3 sty 2018, 16:01

User

Onufry

Ranga

Przyjaciel od serca

Przyjaciel od serca
394

23 paź 2016, 18:12

podlaskie

Imię

Zenek

Re: KŁOPOTY Z PAMIĘCIĄ

Postprzez Onufry » 3 sty 2018, 19:45

Cha, cha. Zdarzyło mi się pamiętać gdzie 30 lat temu położyłem klucze od pewnego urządzenia. I tam były. Ale nie pamiętam co wczoraj było na obiad. Tylko, że ta choroba to się nazywa SKS a nie jakaś poważna, którą straszą w tym artykule. Bzdury. Najzdrowszemu zdarzy się czasem coś zapomnieć. Zwłaszcza jeśli nie pamięta czegoś czego nie chciał pamiętać, bo nie przywiązywał do tego żadnej wagi.
User

klansman

Ranga

Pisarz

Pisarz
2038

15 lis 2011, 15:46

Bielsko-Biała/Wadowice

Imię

Forumowy_Psychopata

Postprzez klansman » 4 sty 2018, 08:10

Problemy z pamięcią to bzdura ? Dla kogoś kto nie miał styczności z taką osobom to może być bzdura. Ja mieszkam z teściem który ma problemy z pamięcią. I nie jest to bzdura a MEGA problem.
http://www.siepomaga.pl
User

Onufry

Ranga

Przyjaciel od serca

Przyjaciel od serca
394

23 paź 2016, 18:12

podlaskie

Imię

Zenek

Postprzez Onufry » 4 sty 2018, 08:57

Klansman. Nie kłopoty z pamięcią to bzdura tylko test na końcu artykułu przedstawionego przez Piotra. Jest tam, że jeśli komuś zdarzy się coś zapomnieć to może być objawem poważnej choroby. A kłopoty z pamięcią to ma większość w starszym wieku. I fakt, że to problem dla tej osoby, a jeszcze większy dla otoczenia. Sam się tego boję. Jak coś zapomnę to mi się wydaje że już się zaczyna.