Witaj na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

Każda złotówka zrobi różnicę

Dział z informacjami o zbiórce pieniędzy z 1%. Zobacz, komu możesz pomóc, oddając swój 1% z podatku!

Moderatorzy: Lunea, Junior Admin

no avatar
User

Jamisty

Ranga

Dobry duch

Dobry duch
Posty

3

Dołączył(a)

17 wrz 2016, 18:07

Imię

Michal

Każda złotówka zrobi różnicę

Postprzez Jamisty » 20 wrz 2016, 21:16

Mam na imię Michał. Mam 42 lata i mieszkam w Skarżysku-Kamiennej. Poruszam się na wózku inwalidzkim, bo "dopadła" mnie choroba zwana jamistością rdzenia kręgowego. Jednak mimo to, chcę walczyć o poprawę mojego zdrówka i przywrócenie mnie do społeczeństwa, w którym w niedalekiej przeszłości funkcjonowałem, pracowałem. Jestem kibicem, sport to moja pasja. Chcę też być bardziej samodzielny ruchowo, być mniejszym obciążeniem dla rodziców, bliskich. Wierzę, że rehabilitacja, i przede wszystkim komórki macierzyste umożliwią mi to.

Szukam pomocy w eksperymentalnej terapii komórkami mezenchymalnymi w Centrum Medycznym „Klara” w Częstochowie. Jest to kosztowne leczenie, obejmujące kilka iniekcji preparatu MSC. Niestety zabieg nie jest refundowany, a moich oszczędności, by pokryć koszty terapii, zabraknie. Dlatego zmuszony jestem zwrócić się do Państwa o pomoc finansową.

Jestem podopiecznym Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „SŁONECZKO” – tam, na moje subkonto, można wpłacać każdą złotówkę... z 1% podatku. :)
Szczegóły tej pomocy, koszty, podane są na mojej stronie domowej, a także w apelu w fundacji "Słoneczko" - kliknij tutaj

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Powered by phpBB ® | phpBB3 Style by KomiDesign
cron