Witaj na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

jakie filmy polecilibyście i dlaczego?

najlepsze nośniki informacji, tutaj o tym dyskutujemy

Moderatorzy: Lolek90, Junior Admin

no avatar
User

krzyslbl

Ranga

Przyjaciel Forum

Przyjaciel Forum
3391

2 paź 2011, 18:40

Z nienacka

Imię

krzysiek

Re: jakie filmy polecilibyście i dlaczego?

Postprzez krzyslbl » 4 sty 2017, 22:22

Sfora - jesli coś mnie wzrusza to ten film i różne odmiany jak serial czy kontynuacja Bez Litości. Nigdy nie zapomnę jak czekalo się na kolejny odcinek a na koniec ta muzyczka Gadowskiego Nie od razu raj. W ogóle dla mnie Wojciech Wójcik jest mistrzem, Karate po polsku, Prywatne śledztwo, dla mnie megahity. Polecil bym też początki Pitbulla bo im dalej tym jest gorszy a Nowe Porządki to badziew a tak reklamowany. Ale Gebels i Kmieciak to fajne postacie. Demony Wojny co jakiś czas oglądam bo fajnie zrobiony film. Z amatorskich zajefajny jest Dla ciebie i ognia, wciąga mocno mimo że amatorski.
Z bajek to tylko rosyjskie, Nu Pogodi, Morozko jest reżyserskim dzielem sztuki, i inne ekranizacje baśni, ruscy mają talent do filmów, niestety malo jest z lektorem. TV katuje nas pokemonami i myszką miki a tam jest tyle pięknych bajek na wschodzie.
Generalnie polskie kino, filmowo jestem antyamerykański. Wiecie że nie znam żadnej części gwiezdnych wojen? Czasem ludzie się dziwią:)
User

adhd

Ranga

Pisarz

Pisarz
1991

11 sie 2016, 19:30

zachodnie

Imię

Wojtek

Postprzez adhd » 31 sty 2017, 16:18

profilaktycznie ten film którego fragmenty przedstawione są w tym klipie

"Nie żałuj, nigdy nie żałuj, że mogłeś coś zrobić w życiu, a tego nie zrobiłeś. Nie zrobiłeś bo nie mogłeś" Stanisław Lem.
no avatar
User

jagoda/chicago

Ranga

Częsty bywalec

Częsty bywalec
176

29 sty 2017, 22:32

nauczyciel-emeryt

Imię

bozena

polecam fajny film

Postprzez jagoda/chicago » 9 lut 2017, 16:46

polecam film ; 'mocna kawa nie jest zla' film warty obejrzenia. jest to polski film obbyczajowy. warto sie zastanowic jak my traktujemy naszych bliskich. fabula filmu to przerysowana sytuacjao tym jak ojciec traktuje doroslego syna i vice versa. pomyslmy chwile. czy w naszych rodzinach sa takie sytuacje? polecam. o filmie uslyszalam w porannej audycji polskiego radia. ahoj :)bozena
User

adhd

Ranga

Pisarz

Pisarz
1991

zachodnie

Imię

Wojtek

Postprzez adhd » 27 lut 2017, 22:51

Bitwa o Angoli czyli dywizjon 303 - by nieco historii przypomnieć, kim są Polacy
a to na zachętę niestety nie polskich tforzycieli koncept, aż żal...
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=d1RxJKYoxs4&index=4&list=RDeWkrQQly6xU[/youtube]

---- Dodano 27 lutego 2017, 22:09 ----

a ten by przypomnieć że Polaki potrafią...niestety zachęta nie przez polskich tfórców.
"Nie żałuj, nigdy nie żałuj, że mogłeś coś zrobić w życiu, a tego nie zrobiłeś. Nie zrobiłeś bo nie mogłeś" Stanisław Lem.
User

piotr79

Ranga

Pisarz

Pisarz
3853

29 maja 2010, 17:34

Polska

Imię

Piotr

Postprzez piotr79 » 28 lut 2017, 19:11

Polecam Polski film "Pod Mocnym Aniołem" po obejrzeniu przechodzi chęć na picie. :-D
"Nie szata zdobi człowieka"
User

adhd

Ranga

Pisarz

Pisarz
1991

zachodnie

Imię

Wojtek

Postprzez adhd » 28 lut 2017, 20:08

Nowy Kapitan Ameryka :-D
no avatar
User

Przesada

Ranga

Częsty bywalec

Częsty bywalec
168

14 sie 2015, 17:15

Imię

Kasia

Postprzez Przesada » 28 lut 2017, 20:12

piotr79 napisał(a):Polecam Polski film "Pod Mocnym Aniołem" po obejrzeniu przechodzi chęć na picie. :-D

No film z pewnością robi wrażenie.... po jego obejrzeniu pierwsza myśl jaka mi zaświtała w głowie to taka czy na pewno chciałam to widzieć.... Niezły mętlik miałam. Ale film faktycznie dobry .
no avatar
User

Dorota73

Ranga

Mile widziany

Mile widziany
233

2 sie 2017, 14:30

Mazowieckie

Postprzez Dorota73 » 20 wrz 2017, 13:10

Polecam dobrą francuską komedię "Jeszcze dalej na północ". Za każdym razem bardzo mnie bawi, poprawia humor, rozładowuje.
User

dandelion

Ranga

Dobry duch

Dobry duch
41

6 wrz 2017, 20:15

Warszawa

Imię

Kasia

Postprzez dandelion » 29 wrz 2017, 03:58

Odnośnie francuskich komedii polecam filmy z Louisem de Funesem : Żandarm z St Tropez i Skrzydełko czy Nóżka.
R
Ponieważ są urokliwe i oczarowują tym, co w kulturze francuskiej najlepsze : szyk, a jednocześnie pewne zasady i konwencje.

Co do filmów z Dany Boonem - gwiazdą wspomnianego Jeszcze Dalej niż Północ - to po filmie Kobieta na Marsie, Mężczyzna na Wenus zdecydowanie filmy te obniżają swój poziom.

No i polecam Operację Dunaj - bo jest bardzo śmieszny :D
słoneczny cień zmienia się wraz z porą dnia - dzięki temu widzimy różne aspekty tej samej sprawy ...
User

Patatam

Ranga

Dyskutant

Dyskutant
477

12 maja 2013, 22:04

Imię

Daniel

Postprzez Patatam » 1 paź 2017, 00:35

Z tych nowszych polecam "Baby driver", akcyjniak w rytm muzyki, broń Boże to nie jest musical. Bardzo dobrze wyszła taka mieszanka.
User

piotr79

Ranga

Pisarz

Pisarz
3853

29 maja 2010, 17:34

Polska

Imię

Piotr

Postprzez piotr79 » 1 paź 2017, 17:48

Fajny film kiedyś oglądałem "Był sobie pies", polecam bardzo fajny.
"Nie szata zdobi człowieka"
Poprzednia strona