lubuskie

Imię

K

Postprzez Femme » 3 lis 2017, 11:59

Dwudziestu trzech zawodników całego kraju walczy o tytuł Halowego Mistrza Polski. Rywalizują indywidualnie i drużyno.

Daj­cie żyć po swo­jemu grzeszne­mu, a i świętym żyć będzie przyjemnie.

Postprzez Femme » 7 lis 2017, 13:32

Zakończyły się Halowe Mistrzostwa Polski w Tenisie na Wózkach !
W dniach 2-6 Listopada w hali tenisowej rozegrane zostały XX II Halowe Mistrzostwa Polski w Tenisie na Wózkach.
W turnieju indywidualnym udział wzięło 23 zawodników. Tytuł Mistrza Polski wywalczył rozstawiony z nr. 1 paraolimpijczyk Tadeusz Kruszelnicki ( ZKT Zębice) który w finale pokonał Adama Kinowskiego 60 61. Warto dodać, że zwycięzca w całym turnieju stracił tylko jednego gema.
W grze podwójnej zwyciężyli Bogusław Glaz/Tadeusz Kruszelnicki pokonując w finale Jerzego Kuliga w parze z Adamem Kinowskim 62 61.
Drużynowe Mistrzostwo Polski zdobyła ekipa SIKT Płock która w wielkim finale zwyciężyła KS Warta Poznań!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości