Witaj na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

Głosowanie korespondencyjne do likwidacji?

o wszystkim, co zaskakuje, co budzi wątpliwości...

Moderatorzy: Lunea, Trurl, Junior Admin

User

bodzio2

Ranga

Pisarz

Pisarz
11746

21 wrz 2011, 11:57

Opolskie

Imię

Bogdan

Głosowanie korespondencyjne do likwidacji?

Postprzez bodzio2 » 14 lis 2017, 12:44

Likwidacja głosowania korespondencyjnego – to jedna z propozycji zawartych w projekcie Ustawy o zmianie niektórych ustaw w celu zwiększenia udziału obywateli w procesie wybierania, funkcjonowania i kontrolowania niektórych organów publicznych. Projekt ten trafil do Sejmu w piątek 10 listopada.

Cały artykuł ...

Głosował ktoś z Was już korespondencyjnie?, jest to dobry pomysł aby je zlikwidować? ....
Obrazek
User

Femme

Ranga

Przyjaciel Forum

Przyjaciel Forum
5153

10 sie 2009, 21:59

lubuskie

Imię

K

Re: Głosowanie korespondencyjne do likwidacji?

Postprzez Femme » 15 lis 2017, 14:24

Głosowałam korespondencyjnie, taka forma bardzo mi odpowiadała. Uważam, że dla osób z problemem w poruszaniu się takie głosowanie jest bardzo potrzebne. Ja np, zanim je wprowadzono nie brałam udziału w głosowaniach, bo zbyt kłopotliwe to było dla mnie.
Daj­cie żyć po swo­jemu grzeszne­mu, a i świętym żyć będzie przyjemnie.
- Jacek Kaczmarski
User

bodzio2

Ranga

Pisarz

Pisarz
11746

21 wrz 2011, 11:57

Opolskie

Imię

Bogdan

Re: Głosowanie korespondencyjne do likwidacji?

Postprzez bodzio2 » 15 lis 2017, 15:16

Femme napisał(a):Głosowałam korespondencyjnie, taka forma bardzo mi odpowiadała.

Ja również głosowałem korespondencyjnie, i mi to odpowiadało. Jeśli ordynacja wyborcza zostanie przyjęta przez sejm, wówczas głosować będzie można tylko przez pełnomocnika, ale nie wiem czy na taką formę się zdecyduję.
Obrazek