Witaj na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

Drugie urodziny Klubu Kibiców Niepełnosprawnych Górnika Zabr

nikt ze sportem nie może być na bakier, ten dział douczy niewiedzących, co w sporcie piszczy...

Moderatorzy: Lunea, Trurl, Junior Admin

Avatar użytkownika
User

asia_86

Ranga

Moderator

Moderator
Posty

10854

Dołączył(a)

21 sie 2006, 15:39

Lokalizacja

Podkarpacie

Drugie urodziny Klubu Kibiców Niepełnosprawnych Górnika Zabr

Postprzez asia_86 » 18 sty 2017, 13:44

Drugie urodziny Klubu Kibiców Niepełnosprawnych Górnika Zabrze

Klub Kibiców Niepełnosprawnych Górnika Zabrze świętuje drugie urodziny. To doskonała okazja do podsumowania pierwszych lat działalności i postawienia pytań o plany na przyszłość.


W opinii prezesa stowarzyszenia, Adama Rocznioka, największym sukcesem jest liczba członków zabrzańskiego KKN-u. W ciągu dwóch lat zapisało się do niego niemal 90 fanów Górnika: - Zakładając w styczniu 2015 roku KKN Górnika Zabrze nie spodziewaliśmy się takiego odzewu. Inicjatywa jednak bardzo szybko i dynamicznie się rozrosła.

Co ważne, niepełnosprawni fani Górnika są bardzo aktywni. Średnio na meczach w Zabrzu uczestniczy około 60 członków klubu: - Jeździmy również na mecze wyjazdowe, oczywiście jeśli tylko jest to możliwe. W tym przypadku grupa zwykle wynosi około 25 kibiców.

Minione dwa lata wspólnego kibicowania zbliżyły do siebie członków stowarzyszenia. - Spotykamy się nie tylko na meczach, ale również poza imprezami sportowymi - kontynuuje Adam Roczniok - Zżyliśmy się ze sobą i myślę, że tworzymy bardzo fajną grupę. Z okazji urodzin organizujemy wspólną imprezę. Planujemy również wspólne wyjazdy i wycieczki, na przykład do Kopalni Guido.

Zabrzański KKN nie osiada jednak na laurach i na najbliższe miesiące ma bardzo ambitne plany: - Pierwszym z nich jest organizacja turnieju piłkarskiego dla niepełnosprawnych kibiców. Chcemy też uczestniczyć w meczach naszej reprezentacji. To tylko niektóre z naszych celów - kończy prezes KKN-u Adam Roczniok.

Z okazji urodzin składamy sympatykom zrzeszonym w klubie wiele radości z gry ich ukochanego Klubu, a także dalszej wytrwałości i determinacji w realizacji planów i celów. Niech w dalszym ciągu przyświeca Wam hasło - POMIMO ŻYCIOWYCH TRUDNOŚCI, FANATYCY Z KRWI I KOŚCI!

z: http://www.gornikzabrze.pl/aktualnosci/ ... ookieAgree
" - A kim jest Wojownik Światła ?- Człowiekiem , który umie docenić , jakim cudem jest życie; który do samego końca walczy o to, w co wierzy..." (P. Coelho- Wojownik Światła).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Powered by phpBB ® | phpBB3 Style by KomiDesign