Witaj na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

DRAMAT WROCŁAWIANKI! NIEPEŁNOSPRAWNA KOBIETA POSZUKUJE OJCA

Moderatorzy: Marcin87, Lunea, Junior Admin

Avatar użytkownika
User

asia_86

Ranga

Moderator

Moderator
Posty

10895

Dołączył(a)

21 sie 2006, 15:39

Lokalizacja

Podkarpacie

DRAMAT WROCŁAWIANKI! NIEPEŁNOSPRAWNA KOBIETA POSZUKUJE OJCA

Postprzez asia_86 » 17 mar 2018, 16:53

DRAMAT WROCŁAWIANKI! NIEPEŁNOSPRAWNA KOBIETA POSZUKUJE OJCA

Ma czterokończynowe porażenie mózgowe, porusza się na wózku inwalidzkim, a teraz została bez ojca, który pomagał jej w codziennym funkcjonowaniu. Ojciec pani Agnieszki Zielińskiej z Wrocławia zaginął kilka dni temu. Policja szuka mężczyzny, a pani Agnieszka nie traci nadziei, że tato wróci do domu cały i zdrowy
.

Okulary, klucze do mieszkania, dokumenty – te rzeczy zostały w domu. Ojciec pani Agnieszki zniknął. – Może chciał odetchnąć, może potrzebował wytchnienia, ale wróci – zastanawia się zrozpaczona pani Agnieszka.

Pani Agnieszka porusza się na wózku inwalidzkim. Teraz stara się jej pomagać mama, ale nie na wszystko ma silę. Wiele codziennych czynności stało się niemożliwych, np. kąpiel w wannie.

Mężczyzna zaginął w piątek. Ostatni raz był widziany na przystanku na ul. Kwiskiej w drodze na targowisko, na którym pracował. Jest jedynym żywicielem rodziny. – Przez 40 lat małżeństwa nigdy nie zniknął. Coś się musiało stać – uważa Dorota Zielińska, żona zaginionego.

Pani Agnieszka na własną rękę próbowała szukać ojca w szpitalach i u znajomych. Ciężko jej się poruszać, dlatego na portalach społecznościowych umieszcza zdjęcia i informacje o zaginionym tacie. Nie traci nadziei.

Każdy, kto widział pana Dariusza lub posiada jakieś informacje na temat jego miejsca pobytu, proszony jest o kontakt z policją telefonicznie lub na komisariacie przy ul. Połbina we Wrocławiu.

Reportaż : http://wroclaw.tvp.pl/36388501/dramat-w ... ukuje-ojca
" - A kim jest Wojownik Światła ?- Człowiekiem , który umie docenić , jakim cudem jest życie; który do samego końca walczy o to, w co wierzy..." (P. Coelho- Wojownik Światła).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Powered by phpBB ® | phpBB3 Style by KomiDesign