Witaj na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

Dlaczego tak mało...?

Moderator: Moderator

no avatar
User

urszula 123

Ranga

Dyskutant

Dyskutant
435

5 kwi 2011, 14:25

Imię

Urszula

Re: Dlaczego tak mało...?

Postprzez urszula 123 » 21 lut 2013, 18:43

Wracam do glównego pytania wątku. Po pierwsze, nie każdy jest zainteresowany wszystkimi wątkami, ja osobiście na temat wiary i polityki nigdy nie dyskutuję. No i zauważyłam, że jest kilka osób grzecznych, ułożonych i kierujących się tylko i wyłącznie własnymi poglądami. Jeśli zaś ktoś ma inne zdanie i nie przyklaskuje to spotyka się z wielkim protestem i oburzeniem. Jeśli nie mam nic do powiedzenia, nie wypowiadam sę!
no avatar
User

Villemka

Ranga

Pisarz

Pisarz
4394

31 mar 2010, 17:25

Postprzez Villemka » 21 lut 2013, 19:20

masz całkowitą rację.nie podoba mi się też to,że cokolwiek ze swojej strony zaproponowałam kiedykolwiek na tym forum -to nigdy nie zostało wzięte pod uwagę...forum musi się rozwijać,i muszą być brane pod uwagę wszystkie propozycje użytkowników...tutaj tak nie jest...niestety...i nie mówię o tematach które zakładam ja czy ktokolwiek inny.mówię o zmianach na forum.co do tematów wiary,i polityki,nie piszę tam bo mnie te 2 tematy-cóż.nie obchodzą...dziękuję.
User

Karaoke

Ranga

Przyjaciel Forum

Przyjaciel Forum
11364

18 maja 2011, 16:10

Warszawa

Imię

Monika

Postprzez Karaoke » 21 lut 2013, 20:37

Urszulo zgadzam się z Tobą jak najbardziej. Dodam tylko jedno - niektórzy deklarują wszem i wobec jak to szanują odmienne zdanie innych a praktyka pokazuje wręcz coś innego.
Tak na marginesie - śmieszą mnie " gesty teatralne".
i znowu patrzę na świat przez różowe okulary
User

lily

Ranga

Pisarz

Pisarz
1321

19 paź 2012, 22:23

Postprzez lily » 21 lut 2013, 21:18

To,że szanuję zdanie innych-to chyba dobrze/przyjmuję to do wiadomości,co dana osoba myśli,ma do powiedzenia..../
Mogę się zgodzić z tą kwestią,lub nie/i wówczas mam prawo do wypowiedzenia własnego zdania-tak jak ja to postrzegam..../
Czy zatem bronienie własnego zdania to coś złego?
Ludzie są różni-inaczej mogą postrzegać daną sprawę i mogą mieć różne zdania,co jest jak najbardziej zrozumiałe...
Zawsze stawiam na szczerość-nigdy na przymusowe ''cukrowanie innym''-nie cierpię podlizywać się i komuś słodzić,jeśli mam inny pogląd na dany temat,bo jaki to ma sens?
Po co ktoś ma mieć później do mnie pretensje...-tak od razu wie na czym stoi...
Uważam,że nawet najgorsza prawda,choć gorzka -jest najlepsza...
''Kiedy wy­daje się, że wszys­tko się skończyło,
wte­dy do­piero wszys­tko się zaczyna. ''
Jan Twardowski
User

Iwona

Ranga

Pisarz

Pisarz
1277

29 sie 2007, 13:54

Wielkopolska

Postprzez Iwona » 21 lut 2013, 21:25

Niestety są ludzie, którzy nie rozumieją, że można mieć własne, odmienne zdanie. Ba, są tutaj po to, żeby obrażać, zdołować, wyśmiać dany problem. Wkurzało mnie to i wkurza, aczkolwiek, ja tam się wypowiadam w większości tematów i nie zważam uwagi na pewne typy. I Wam tez tak radzę, bo inaczej to nic tutaj się nie zrobi. Nie możecie się aż tak przejmować tym co inni piszą, choć sama rozumiem, że bywa iż jest przykro. Tak więc jak to ktoś śpiewał "róbmy swoje..."!!
Zapraszam bardzo serdecznie na moje dwa blogi:
http://www.piekne-chwile.blogspot.com/
http://www.kredens-ivy.blogspot.com/
User

lily

Ranga

Pisarz

Pisarz
1321

19 paź 2012, 22:23

Postprzez lily » 21 lut 2013, 21:36

Masz Iwonko rację...-''róbmy swoje''! I tego się trzymajmy! :wink:
Zawsze uważnie czytam,co dana osoba chce przez swoją wypowiedź Nam przekazać...
I mogę zgodzić się z opinią,lub nie/mam prawo mieć swoje zdanie/,a że nienawidzę ''cukrować'',to wyrażam swoje zdanie tak,jak w danej chwili widzę dany problem,czyli staram się mówić prosto,zwięźle i na temat i szczerze...,gdyż nawet najgorsza prawda jest najlepsza...
Nie każdy potrafi mieć swoje zdanie,a szkoda...
Bardzo szanuję ludzi,którzy opierają się na własnym zdaniu...
Przykro jest zatem,że osoby ,które mają swoje zdanie są nierozumiane i krytykowane.... :cry:
''Kiedy wy­daje się, że wszys­tko się skończyło,
wte­dy do­piero wszys­tko się zaczyna. ''
Jan Twardowski
no avatar
User

Villemka

Ranga

Pisarz

Pisarz
4394

31 mar 2010, 17:25

Postprzez Villemka » 22 lut 2013, 08:23

Karaoke napisał(a):Tak na marginesie-śmieszą mnie"gesty teatralne".

nie tylko Ciebie Monia... :oops:
User

Mirmur

Ranga

Przyjaciel Forum

Przyjaciel Forum
5534

23 sie 2010, 22:04

Imię

M

Postprzez Mirmur » 22 lut 2013, 17:34

Villemka napisał(a):nie tylko Ciebie Monia... :oops:

hmm., mam nadzieje że sama więcej ich używać nie będziesz :wink: (odchodzę itd..)
Poprzednia strona