Witaj na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

Czwarte urodziny OFONu!

Moderator: Moderator

User

Niepokorna

Ranga

Administrator Główny

Administrator Główny
6028

27 cze 2006, 10:33

Imię

Ewa

Czwarte urodziny OFONu!

Postprzez Niepokorna » 27 cze 2010, 20:14

Kochani!
Aż trudno w to uwierzyć, ale nasze forum OFON.net ma już cztery lata. Dla jednych by się wydawało, że to niewiele, dla nas jednak to spory okres czasu, nierzadko burzliwy i niepewny (problemy z hostingiem). Ostatni rok był dla nas szczególnie aktywny - przede wszystkim zmieniliśmy nie tylko serwer, ale również skrypt, na którym jest forum. Zmieniły się więc funkcje i układ forum, zostały dodane/usunięte nowe działy, zmieniła się obsada administracji. W poprzednich latach również zmagaliśmy się z różnymi perypetiami, o których możecie przeczytać tutaj:
Pierwsze urodzinki naszego forum
Drugie urodzinki naszego forum
Trzecie urodzinki naszego forum

Przez te cztery lata:
Napisaliśmy 148 024 postów oraz 4 393 tematów
Zarejestrowało się 2322 użytkowników
Mamy dokładnie 30 Przyjaciół Forum, 4 Moderatorów, 2 Junior Adminów oraz 2 Administratorów Głównych.

W tym roku nie przedstawiam Wam szczegółowych statystyk forum dotyczących aktywności użytkowników forum, gdyż obecny skrypt nie prowadzi ich.

Jesteśmy świadomi tego, że mimo tych drobnych sukcesów, forum wciąż nie jest idealne. Dlatego bardzo cenimy sobie wszystkie Wasze sugestie i propozycje dotyczące forum i jego działania, o których możecie pisać w odpowiednich tematach do tego przeznaczonych.

Korzystając z okazji, chciałabym - w imieniu administracji - podziękować wszystkim użytkownikom forum za to, że jesteście na tym forum i wraz z nami tworzycie go. Jak wiadomo, to nie technologia tworzy forum, ale ludzie. Mam nadzieję, że za rok znów będziecie z nami świętować kolejne urodziny i sukcesy, jakie wspólnie osiągnęliśmy.

:urodziny2:
Polub OFON.net na Facebooku! https://www.facebook.com/OFON.net
User

Pflaume

Ranga

Przyjaciel Forum

Przyjaciel Forum
10454

22 kwi 2007, 19:41

Re: Czwarte urodziny OFONu!

Postprzez Pflaume » 27 cze 2010, 21:45

Jak ten czas leci, to już 4 lata. :) A mi w 22 kwietnia minęło 3 lata odkąd jestem na Forum :D Bardzo się cieszę, że tu trafiłam. Dziękuje wszystkim współtworzącym Forum oraz wszystkim użytkownikom za mile spędzony z Wami czas. Zycze Forum, wielu kolejnych lat, nowych użytkowników oraz burzliwych rozmów... ;)

Wszystkiego Najlepszego OFON :!: :urodziny:
Obrazek

Obrazek
Aniołek - 11.02.2010 (7tc) :(
User

Marcin87

Ranga

Moderator

Moderator
3532

30 lip 2008, 20:24

Rawicz

Imię

Marcin

Postprzez Marcin87 » 27 cze 2010, 22:47

Cieszę się, że jestem tu z wami i że mogę jakoś pomagać :) :lol: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny:

Obrazek
User

LC

Ranga

Pisarz

Pisarz
5084

20 sie 2006, 20:39

Tuż Zza Rogu...

Imię

Agnieszka

Postprzez LC » 28 cze 2010, 09:30

Sto lat! Kurczę, 4 lata, o masakro :D Pozostali najwytrwalsi, dziękuję za to, że mogłam wiele razy dzięki Wam się uśmiechnąć, te gorsze chwile zapominam. Forum pozwoliło mi poznać wspaniałych ludzi, i pewnego ssaczka, z którym dzielę wszystkie radości, jakie mnie spotykają, a także te gorsze momenty, bo żeby wszystko działało, jak należy, musi i tak być. Dziękuję, za stworzenie tego forum :D
[obrazek usunięty z serwera zewnętrznego]
User

asia_86

Ranga

Moderator

Moderator
10566

21 sie 2006, 14:39

Podkarpacie

Postprzez asia_86 » 28 cze 2010, 10:18

Wow to już 4 lata (ale to szybko zleciało...) Adminom, moderatorom oraz użytkownikom - dziękuję. :-D
" - A kim jest Wojownik Światła ?- Człowiekiem , który umie docenić , jakim cudem jest życie; który do samego końca walczy o to, w co wierzy..." (P. Coelho- Wojownik Światła).
User

zibi

Ranga

Przyjaciel Forum

Przyjaciel Forum
5767

8 lip 2006, 22:32

Bytom

Imię

Zbyszek

Postprzez zibi » 28 cze 2010, 11:41

Kochani, trzeba to uczcic :pije:
Wszystkim miłych chwil na forum, życzę
Jesteście wspaniali
http://www.artniepelnosprawny.fora.pl/

Bytom - Rozbark
User

ewelincia95

Ranga

Częsty bywalec

Częsty bywalec
181

29 wrz 2009, 17:27

Postprzez ewelincia95 » 28 cze 2010, 15:54

Cieszę się,że tu jestem i dziękuję za tą wspaniałą,cudowną atmosferę :-D
User

sped

Ranga

Pisarz

Pisarz
621

14 mar 2007, 20:40

Konin

Imię

Lukasz

Postprzez sped » 28 cze 2010, 20:06

Wszystkiego dobrego dużo nowych tematów na forum. Dzięki forum poznałem wspaniałych ludzi . Jednych mniej drugich bardziej . Tu pozwole sobie przytoczyć Wojtka Wojsmola Ewa Niepokorna . Kasia Lawinia i wielu innych Fajnie , że ofon istnieje bo wiem iż powstał z pasji i oto chodzi w wielu projektach . Aby forum się rozwijało.
User

Femme

Ranga

Przyjaciel Forum

Przyjaciel Forum
5153

10 sie 2009, 21:59

lubuskie

Imię

K

Postprzez Femme » 28 cze 2010, 21:30

:roze: NAJLEPSZEGO
Daj­cie żyć po swo­jemu grzeszne­mu, a i świętym żyć będzie przyjemnie.
- Jacek Kaczmarski
User

buziaczek

Ranga

Pisarz

Pisarz
4350

11 mar 2007, 14:50

Wrocław

Imię

Ania

Postprzez buziaczek » 29 cze 2010, 16:56

No prosze tu już 4 lata? Super, ciesze się, że jestem tu z Wami nawet wirtualnie,ale wiele razy mi pomogliscie, poznalam wspanialych wartościowych osob. wielu z Was nawet miałam okazję poznać prywanie,ale niestety jeszcze nie w realu.
Zapraszam serdecznie http://www.finta.pl/ref/okruszek25/inne.zestaw-swiateczny-1
http://allegro.pl/herbata-czarna-intensywny-aromat-i4868066739.html
User

Iwona

Ranga

Pisarz

Pisarz
1277

29 sie 2007, 12:54

Wielkopolska

Postprzez Iwona » 30 cze 2010, 15:06

Jak ten czas szybko leci. A to wszystko dzięki Wam kochani moderatorzy, oraz dzięki nam wszystkim - naszej ofonkowej rodzince!!
Ściskam Was mocno, życzę aby to nasze forum rosło w siłę i jeszcze bardziej się rozwijało. Zaś moderatorom i adminom zyczę przyjemności z prowadzenia tego forum, a także cierpliwości bo wiadomo - różnie bywa :-).
Zapraszam bardzo serdecznie na moje dwa blogi:
http://www.piekne-chwile.blogspot.com/
http://www.kredens-ivy.blogspot.com/
User

majka_cz

Ranga

Przyjaciel Forum

Przyjaciel Forum
1824

18 gru 2006, 20:17

Poznań

Imię

Marysia

Postprzez majka_cz » 8 lip 2010, 18:10

Ojej to już tyle czasu :?: :?: Człowiek się nie obejrzy a tu już następne urodzinki :urodziny: życzę całemu forum i wam wszystkim z osobna, żebyście rozwijali się dalej i żeby było coraz lepiej :) Forum zaś niech będzie takie serdecznie jak zwykle (burze pomijam zdarzają się wszędzie)
Pozdrawiam - Majka