Witaj na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

Człowiek Roku 2015 GŁOSOWANIE

Moderatorzy: Lunea, misiu100, Junior Admin

User

Femme

Ranga

Przyjaciel Forum

Przyjaciel Forum
5143

10 sie 2009, 22:59

lubuskie

Imię

K

Re: Człowiek Roku 2015 GŁOSOWANIE

Postprzez Femme » 19 sty 2016, 20:15

2938 - IV miejsce
Daj­cie żyć po swo­jemu grzeszne­mu, a i świętym żyć będzie przyjemnie.
- Jacek Kaczmarski
User

lamia

Ranga

Przyjaciel Forum

Przyjaciel Forum
1178

1 maja 2015, 09:31

Dolnośląskie/Wielkopolskie

Imię

Agnieszka

Postprzez lamia » 19 sty 2016, 20:27

Ostatni z możliwych głosów oddany... Szkoda, że już podium nie dogonimy, bo tak dobrze nam szło. Trochę mnie zaskoczyły te nowe twarze na pierwszych miejscach.
No cóż... i tak gratuluję wyniku.
„Ci, których najtrudniej kochać, najbardziej potrzebują naszej miłości.”
User

klansman

Ranga

Pisarz

Pisarz
1944

15 lis 2011, 16:46

Bielsko-Biała/Wadowice

Imię

Forumowy_Psychopata

Postprzez klansman » 19 sty 2016, 20:55

Do 3 miejsca brakuje 100 pare glosow wiec nie ma tak zle. Ktos sie deklarowal ze moze na koniec oddac 100 glosow takze szanse sa na 3 miejsce.
http://www.siepomaga.pl
User

misiu100

Ranga

Junior Admin

Junior Admin
6507

4 maja 2007, 09:35

Postprzez misiu100 » 20 sty 2016, 00:26

Głosy się diametralnie zmieniają widzę, przed chwilą Kasi brakowało niewiele punktów do 4 miejsca, chciałem dać 100 głosów, mówię, a spojrzę sobie, a tutaj dosłownie minęła jedna minuta i już prawie 200 punktów potrzeba byłoby. Obserwując cały dzień jak głosy się zmieniają u Kasi, tendencję jak pierwsze osoby szybko te punkty zbierają (ktoś z Was tu słusznie napisał - "walka smsowa"), stwierdziłem, że te punkty nic by tutaj nie zmieniły, a tak jak pisałem wykonałbym gdyby różnica była niewielka. Także gratuluję Tobie Kasia!!!! Lubię bardzo osoby takie jak Ty, tzn. zarażające swoją aktywnością, etc.

Hehe, dodam jeszcze tylko słowo, zajrzałem po krótkiej chwili ponownie, głosy idą, że ho u pierwszych osób, na ostatnią chwilę walka smsami, hehe.
misiu
User

Katarzyna Metzger

Ranga

Przyjaciel Forum

Przyjaciel Forum
7980

25 lip 2006, 15:57

Skarżysko-Kamienna

Imię

Katarzyna

Postprzez Katarzyna Metzger » 20 sty 2016, 01:44

KOCHANI głosowanie dobiegło końca. Dziękuję komuś z miasta, za nominacje, która dała mi szansę na przeżycie niezwykłej przygody... Nie wiem kto to był..
Nie wiem jaki będzie werdykt Kapituły bo jeszcze czeka ich głosowanie w 2 etapie - OS 1,2,3 z każdego miasteczka w województwie.
Ja jestem na 5 miejscu 2954 GŁOSY - TO OGROMNA LICZBA i Dziękuję Wam za to, jest to dla mnie ogromny sukces.... Dziękuję, że byliście ze mną... dziękuję Wam i Waszym rodzinom, znajomym,...
Dziękuję za wszystkie głosy, doping i dobre słowo... Wiem że bardzo wielu ludzi mi pomogło i dopingowało.... nie wszyscy jednak mogli głosować SmSami... Nie szkodzi. Wynik jest super ( 2954 GŁOSY) ja jetem w szoku. Macie racje chodziło troszkę o kase na koniec... Kto ma ten wysyłał do ostatniej minuty. TAK NIE JESTEM NA PODIUM ale myślę, że nie do końca liczy się jednak miejsce. Wy tego nie wiecie ale już sama moja nominacja wywołała sesację i była szeroko kometowana. Znają mnie w wojewudztwie ale nikt się nie spodziewał że nagle ktoś mnie zgłosi (choć piszę 25 lat i mam dorobek) Wszyscy byli zaskoczeni a co dopiero gdy nagle mi ta ilość głosów rosła... Byłam 1 ną os niepełnosprawną w całym rankingu wojewudztwa..., a może i kraju - nie dam rady tego ustalić - i to był dla wszystkich szok.
Nagle się okazało że ktoś niepełnosprawny jest wśród wielkich nazwisk... Nie dla wszyskich A. Piaseczny jest gwiazdą..., ale nie o gusta muzyczne mi chodzi... on miał nominację jako ambasador i ma mniej głosów niż ja...845 SZOK... a facet ma fanów nie mało...
Wielu z was nigdy nie skojarzy os. które u mnie w mieście to jest ktoś.... Dziwnie jest wygrać z własnym nauczycielem który wydał kilka książek historycznych i jest nominowany od lat - i to od niego mam cała swoją miłość do Historii...
Dziwnie wygrać z prezeską Fudacji która dała mi kasę na 1 tomik... a jeszcze dziwniej usłyszeć, że oni na mnie głosują bo niepełnosprawni muszą wyjść z cienia..... Długo się jeszcze bedzie o tym mówić, a ja wam powiem że mi do głowy nawet nie przysło, że będzie tak niesamowity wynik...
Pozdrawiam Was i Dziękuję <3
Zapraszam na mój blog: http://katarzynametzger.pl/ <3
no avatar
User

Sonka

Ranga

Pisarz

Pisarz
514

3 lis 2010, 16:06

Imię

Sonka

Postprzez Sonka » 20 sty 2016, 09:14

Kasia!
Miłe podziękowania.
Osobiście też dziękuję...

Jesteś WIELKA! :-)
User

klansman

Ranga

Pisarz

Pisarz
1944

Bielsko-Biała/Wadowice

Imię

Forumowy_Psychopata

Postprzez klansman » 20 sty 2016, 10:09

To bylo typowe pay to win. Nie lubie takich akcji.
no avatar
User

Sonka

Ranga

Pisarz

Pisarz
514

Imię

Sonka

Postprzez Sonka » 20 sty 2016, 13:32

klansman napisał(a):To bylo typowe pay to win. Nie lubie takich akcji.

zapłacić, aby wygrać...
i dlatego Kasia jest Wielka! :-)
Ma głosy ludzi, którzy w Nią wierzą...
nie kupione/zapłacone...
User

misiu100

Ranga

Junior Admin

Junior Admin
6507

4 maja 2007, 09:35

Postprzez misiu100 » 20 sty 2016, 13:50

Sonka napisał(a):zapłacić, aby wygrać...
i dlatego Kasia jest Wielka!
Ma głosy ludzi, którzy w Nią wierzą...
nie kupione/zapłacone...

Świetnie powiedziane! :) :)
misiu
User

klansman

Ranga

Pisarz

Pisarz
1944

Bielsko-Biała/Wadowice

Imię

Forumowy_Psychopata

Postprzez klansman » 20 sty 2016, 15:32

Jestesmy wielcy !!!! Gdyby nie wspomaganie sie smsami to by byli daleko w tyle.
User

Lunea

Ranga

Moderator

Moderator
3132

14 sty 2014, 14:38

Tu i tam

Postprzez Lunea » 20 sty 2016, 16:13

No chwila. Każdy kandydat miał takie same szanse, każdy prosił o głosy rodzinę, znajomych i nieznajomych, na każdego można było w ten sam sposób głosować.
Nie rozumiem, skąd te zarzuty, że ktoś inny wygrał, bo " kupił " sobie głosy ?
Jak tak bardzo chcieliście, aby wygrała konkretna osoba, mogliście zrobić to samo, zamiast lajkować, wysyłać SMSy.

Swoją drogą, uważam że, całe te wybory z takim systemem głosowania, to jakieś nieporozumienie. Jak można oddać uczciwe głos, gdy głosujący w większości przypadków nie znają dorobku kandydatów. Głosują tylko dlatego, że są o to proszeni przez zainteresowanych i oddają głosy " po znajomości ", nie znając dorobku kontrkandydatów.
Uważam że, wybierać najlepszych powinno jakieś gremium ludzi, którzy są zaznajomieni z dorobkiem wszystkich kandydatów.

Kasiu i tak gratuluję wysokiej pozycji. :)
Każdy zapytany człowiek, o cechę charakteru jaką ceni najbardziej u drugiego człowieka, odpowiada - szczerość. A kiedy ludziom mówi się prawdę, to się obrażają.
User

Katarzyna Metzger

Ranga

Przyjaciel Forum

Przyjaciel Forum
7980

Skarżysko-Kamienna

Imię

Katarzyna

Postprzez Katarzyna Metzger » 20 sty 2016, 19:18

Wiesz wy nie znaliście dorobku innych, ale mnie znacie, ja świadomie nie prosiłam o smsy bo uwarzam że to przesada... miałam świadomość, że nie wygram, ale chodziło mi o to że można, że życie może miec sens tylko trzeba go poszukać. Dla mnie sensem jest pisanie...
Ostatnio edytowano 20 sty 2016, 19:39 przez Katarzyna Metzger, łącznie edytowano 1 raz
User

szymon35

Ranga

Przyjaciel Forum

Przyjaciel Forum
4315

4 sty 2012, 00:45

Pn Mazowsze

Imię

szymon

Postprzez szymon35 » 20 sty 2016, 19:34

O to Lunea chodzi że były trzy możliwości oddania głosu, i głos głosowi był nierówny. Np głos płatny był zwykły razy 4, czyli de facto kupowanie wygranej.
Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego w słowa (Julian Tuwim)
User

Lunea

Ranga

Moderator

Moderator
3132

Tu i tam

Postprzez Lunea » 20 sty 2016, 21:40

szymon35 napisał(a):O to Lunea chodzi że były trzy możliwości oddania głosu, i głos głosowi był nierówny. Np głos płatny był zwykły razy 4, czyli de facto kupowanie wygranej.

No tak i każdy uczestnik mógł sobie te " smsowe głosy kupić ", czy po przez rodzinę i znajomych, czy też samemu. Akurat, szanse każdy miał równe w głosowaniu ( kupowaniu ). :!:
Każdy zapytany człowiek, o cechę charakteru jaką ceni najbardziej u drugiego człowieka, odpowiada - szczerość. A kiedy ludziom mówi się prawdę, to się obrażają.
User

Katarzyna Metzger

Ranga

Przyjaciel Forum

Przyjaciel Forum
7980

Skarżysko-Kamienna

Imię

Katarzyna

Postprzez Katarzyna Metzger » 20 sty 2016, 22:36

Kochani, proszę, jest super wynik. Nie ma sensu się spierać o to...
no avatar
User

Sonka

Ranga

Pisarz

Pisarz
514

Imię

Sonka

Postprzez Sonka » 21 sty 2016, 10:24

Lunea napisał(a):No chwila. Każdy kandydat miał takie same szanse, każdy prosił o głosy rodzinę, znajomych i nieznajomych, na każdego można było w ten sam sposób głosować. Nie rozumiem, skąd te zarzuty, że ktoś inny wygrał, bo " kupił " sobie głosy ?
:)

Lunea, to nie są zarzuty, jak to nazwałaś. Raczej, słuszna uwaga. Nie każdy kandydat, moim zdaniem, ma takie same szanse w turze głosowania. Może ma mniej znajomych, zwyczajnie mniej kasy ?
Po drugie - nie tylko liczba głosów ( m.in. kupionych) decyduje o całokształcie. Na szczęście.

Pozdrowienia dla Wszystkich!
User

Lunea

Ranga

Moderator

Moderator
3132

Tu i tam

Postprzez Lunea » 21 sty 2016, 12:08

Sonka napisał(a):Lunea, to nie są zarzuty, jak to nazwałaś. Raczej, słuszna uwaga. Nie każdy kandydat, moim zdaniem, ma takie same szanse w turze głosowania. Może ma mniej znajomych, zwyczajnie mniej kasy ?

Taka jest idea głosowania, wygrywa ten co zdobędzie najwięcej głosów, te płatne dawały największe szanse. Cóż, takie życie, kasa - misiu - kasa. :wink:

Dla mnie wszelkie konkursy, gdzie wybory odbywają się, przez sms, FB, itp. są zwykłym festiwalem na liczbę znajomych i dokonania w tym wszystkim, są mało istotne. Liczy się, ile osób zdoła się namówić do głosowania, najlepiej płatnego.
User

klansman

Ranga

Pisarz

Pisarz
1944

Bielsko-Biała/Wadowice

Imię

Forumowy_Psychopata

Postprzez klansman » 21 sty 2016, 13:39

Tak jak pisalem wyzej, typowy konkurs w stylu pay to win. Gram w gre w ktorej jeden gosc w pol roku zrobil najlepsze konto w grze dzieki kasie. Ma lepsze konto niz gracze co graja uczciwie 2 lata.
User

Katarzyna Metzger

Ranga

Przyjaciel Forum

Przyjaciel Forum
7980

Skarżysko-Kamienna

Imię

Katarzyna

Postprzez Katarzyna Metzger » 28 sty 2016, 00:38

Kochani zaproszono mnie na Galę - czyli jeszcze nic nie jest przesądzone ale nie nastawiam się... zapowiada się miły wieczór w piątek bez względu na wynik :-D
User

lamia

Ranga

Przyjaciel Forum

Przyjaciel Forum
1178

1 maja 2015, 09:31

Dolnośląskie/Wielkopolskie

Imię

Agnieszka

Postprzez lamia » 28 sty 2016, 04:13

A więc co by nie było, jest dobrze :)
Życzę miło spędzonego czasu na tej Gali i wielu wrażeń :)
„Ci, których najtrudniej kochać, najbardziej potrzebują naszej miłości.”
Poprzednia stronaNastępna strona