Witaj na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

Co może być powodem

Wasze opinie o forum i propozycje zmian. Zgłaszanie błędów oraz pomoc w korzystaniu z forum.

Moderator: Junior Admin

User

Onufry

Ranga

Przyjaciel od serca

Przyjaciel od serca
356

23 paź 2016, 18:12

podlaskie

Imię

Zenek

Co może być powodem

Postprzez Onufry » 19 mar 2017, 21:38

Co może być powodem, że czasami dublują mi się posty mimo iż wyślij wcisnąłem tylko raz. Podejrzewam starą i wyrobioną mysz. Klawisz ma słaby styk i może iść kilka sygnałów po jednym kliknięciu. Raz też mi się zdarzyło że po napisaniu długiego postu przycisk wyślij mnie wylogował.
User

Lunea

Ranga

Moderator

Moderator
3156

14 sty 2014, 13:38

Tu i tam

Re: Co może być powodem

Postprzez Lunea » 19 mar 2017, 21:53

Jeżeli chodzi o wylogowanie po napisaniu długiego postu, znaczy że czas sesji minął. Aby uniknąć takich " niespodzianek ", przy logowaniu, odznacz sobie opcję - zapamiętaj mnie.
Problem rozwiązany. :)
Dublujące się posty, chyba każdemu się zdarzają, nie jest to wina sprzętu ( myszki ), raczej błąd na serwerach.
" Wielkie umysły mają cele, inni mają życzenia. " - Washington Irving
no avatar
User

mariano

Ranga

Przyjaciel Forum

Przyjaciel Forum
1697

7 kwi 2010, 22:13

Wielkopolska

Postprzez mariano » 19 mar 2017, 22:54

Raz się wysyła "wyślij", ale net zamula i robimy to instynktownie kolejny raz zanim przekieruje nas do wysłanego postu. Tak ja to widzę.
Gdyby wszyscy jeździli rowerami, rząd opodatkowałby pedałowanie.
no avatar
User

Lolek90

Ranga

Moderator

Moderator
3490

5 wrz 2012, 13:08

Dąbrowa Górnicza

Imię

Karolina

Postprzez Lolek90 » 20 mar 2017, 17:34

Ja miałam tak, że myszka w klawiaturze "rozumiała" moje jedno polecenie wyślij, jako dwa. Ale po wyczyszczeniu klawiszy wszystko wróciło do normy
Niebo spada nam na głowę nie po to by się nami zabawić, lecz by nas podziwiać kiedy się podnosimy.

Zapraszam na bloga poświęconego recenzjom książek i filmów - http://recenzje-lolka.blog.pl