Witaj na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

Badania do pracy magisterskiej

Piszesz pracę magisterską i szukasz chętnych do wypełnienia ankiet? Napisz o tym w tym dziale.

Moderatorzy: Lunea, Junior Admin

no avatar
User

TukAsia

Ranga

Dobry duch

Dobry duch
1

17 lis 2017, 19:56

Imię

Asia

Badania do pracy magisterskiej

Postprzez TukAsia » 24 lis 2017, 19:05

Dzień dobry,

jestem studentką ostatniego roku Pedagogiki specjalnej na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Piszę pracę magisterską na temat Poczucia odrzucenia i samotności u osób z niepełnosprawnością ruchową. Poniżej wstawiam link do ankiety, potrzebnej mi do badań. Dzięki Państwa odpowiedziom będę w stanie napisać rzetelną i wartościową pracę. Ankieta jest anonimowa, Proszę o szczere odpowiedzi.

Z góry dziękuję za pomoc,

pozdrawiam!

surveynuts.com/surveys/take?id=154908&c=3895626401LTPD
no avatar
User

TukAsia

Ranga

Dobry duch

Dobry duch
1

17 lis 2017, 19:56

Imię

Asia

Poczucie odrzucenia u osób niepełnosrpawnych ruchowo-badania

Postprzez TukAsia » 26 lis 2017, 12:29

[quote="TukAsia"]

U góry zamieściłam post, ale ze złym linkiem do ankiety. Prosiłabym o klikanie w ten link.

Dzień dobry,

jestem studentką ostatniego roku Pedagogiki specjalnej na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Piszę pracę magisterską na temat Poczucia odrzucenia i samotności u osób z niepełnosprawnością ruchową. Poniżej wstawiam link do ankiety, potrzebnej mi do badań. Dzięki Państwa odpowiedziom będę w stanie napisać rzetelną i wartościową pracę. Ankieta jest anonimowa, Proszę o szczere odpowiedzi.

Z góry dziękuję za pomoc,

pozdrawiam!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... A/viewform