Witaj na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

Analityk zasobów internetowych – praca zdalna

Moderatorzy: Lunea, Junior Admin

Regulamin działu
Osoby zamieszczające ogłoszenie: Przed dodaniem ogłoszenia prosimy o zapoznanie się z zasadami ich zamieszczania.
Osoby odpowiadające na ogłoszenie: Mimo starań nie jesteśmy w stanie sprawdzić wszystkich ogłoszeń zawartych w tych działach. Dlatego odpowiadając na nie należy zachować ostrożność. Jeśli odpowiedziałeś/aś na jakieś ogłoszenie i okazało się ono nieaktualne bądź inne niż wynikało to z treści ogłoszenia, prosimy o kontakt na ofon.net@gmail.com bądź z dowolną osobą z Administracji.
Avatar użytkownika
User

asia_86

Ranga

Moderator

Moderator
Posty

10608

Dołączył(a)

21 sie 2006, 14:39

Lokalizacja

Podkarpacie

Postprzez asia_86 » 7 gru 2017, 11:40

Firma Capital Work, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod nr 8510, wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko: Analityk zasobów internetowych.

Miejsce pracy: praca zdalna
Warunkiem zatrudnienia jest jednorazowe stawiennictwo w biurze Capital Work w Warszawie. Zatrudnienie od zaraz!

Wymagania:
- aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
- silna motywacja do pracy, zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
- znajomość Ms Office – dobra znajomość programów Word i Excel,
- komputer ze stałym dostępem do Internetu.

Zakres obowiązków, m.in.:
- wyszukiwanie informacji w Internecie,
- tworzenie baz danych w programie MS Excel, następnie w dedykowanej aplikacji.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- środowisko pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami,
- pracę biurową wykonywaną wyłącznie przez Internet i telefon.

Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony) na adres rekrutacja@capitalwork.pl z zamieszczoną klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

z: FB
" - A kim jest Wojownik Światła ?- Człowiekiem , który umie docenić , jakim cudem jest życie; który do samego końca walczy o to, w co wierzy..." (P. Coelho- Wojownik Światła).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Powered by phpBB ® | phpBB3 Style by KomiDesign
cron