Witaj na Ogólnopolskim Forum Osób Niepełnosprawnych. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

9 czerwca 2018- Turboboogie z Kasią Śmiałek

Moderatorzy: Lunea, Junior Admin

User

asia_86

Ranga

Moderator

Moderator
10895

21 sie 2006, 15:39

Podkarpacie

Postprzez asia_86 » 12 maja 2018, 13:28

Aeroklub Ziemi Lubuskiej
Przylep-Skokowa 18, 66-015 Przylep

Siedzisz na wózku?
Chodzisz o kulach?
Nie widzisz?
Nie słyszysz?
Ale na pewno czujesz!
Chcesz poczuć coś niezwykłego?
Przełamać bariery i przeżyć coś niezapomnianego?
Chcesz dowiedzieć się dlaczego ptaki śpiewają?

TO DO DZIEŁA !!!!!
Dzwońcie 663507383, piszcie katarzyna.smialek@gmail.com, a na pewno pomożemy Wam wyruszyć w podniebną przygodę.

Stałam się pomysłodawcą tego wydarzenia, ponieważ skoki spadochronowe, jest to jedna z najcudowniejszych pasji, jaką w życiu odkryłam (drugą moją pasją są góry). Przez pięć ostatnich lat pokonałam masę kilometrów, przesiedziałam miliony godzin w pociągach i aucie, by móc spędzać czas na lotniskach. Pomysł narodził się w mojej głowie trzy lata temu. Pomyślałam wtedy, że przecież prawie każdy kto chce może skakać, a cała reszta jest kwestią organizacji dojazdu, przygotowania się do skoku i… otwartej głowy :) Aktualnie na koncie mam 15 skoków ze spadochronem. Nie chodzę od urodzenia, jeżdżę na turbo szybkim wózku elektrycznym.

całość na : https://www.facebook.com/events/185612305431620/
" - A kim jest Wojownik Światła ?- Człowiekiem , który umie docenić , jakim cudem jest życie; który do samego końca walczy o to, w co wierzy..." (P. Coelho- Wojownik Światła).